Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
15 јули 2007
Мислења
15.225
Поени од реакции
7.745
Не работи ни Фејсбук ни Инстаграм, ни Месинџер. Од Месинџер и Фејсбук ме одлогира на телефон.

А јас пак си го заборавив пасвордот на Фејсбук и многупати пробував никако да го сменам :facepalm:
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.265
Поени од реакции
3.619
фб дојде ама инста уште го држат на царина :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.225
Поени од реакции
7.745
Се,среди, се врати се во нормала.

Е сега знае некој како да сменам пасворд? Го заборавив стариот пасворд.
Пробувам со опција код да ми стигне на мејл но кодот никако да го прифати а не може ни со телефонски број.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.568
Поени од реакции
9.042
Се,среди, се врати се во нормала.

Е сега знае некој како да сменам пасворд? Го заборавив стариот пасворд.
Пробувам со опција код да ми стигне на мејл но кодот никако да го прифати а не може ни со телефонски број.
Батали, полесно ти е нов профил да си направиш.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.225
Поени од реакции
7.745
Батали, полесно ти е нов профил да си направиш.
И најлесно е ова да го пишеш :D

Не сакам нов профил. Кој ќе се замара со нов профил пак да ги прифаќа некој пријатели, профили од луѓе од фамилија.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
246
Поени од реакции
742
И најлесно е ова да го пишеш :D

Не сакам нов профил. Кој ќе се замара со нов профил пак да ги прифаќа некој пријатели, профили од луѓе од фамилија.
Мене на СМС не ми стигнуваше ми стигна на меил и го средив... Пробај има повеќе опции еднаш ми се појави како опција кодот да ми стигне на Whatsapp. Пробај resend code и почекај неколку секунди на Gmail стасува без проблем кај мене.
 

Despot

ВОЈВОДА
Член од
25 септември 2008
Мислења
500
Поени од реакции
282
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.225
Поени од реакции
7.745
Мене на СМС не ми стигнуваше ми стигна на меил и го средив... Пробај има повеќе опции еднаш ми се појави како опција кодот да ми стигне на Whatsapp. Пробај resend code и почекај неколку секунди на Gmail стасува без проблем кај мене.
Ми стига код ама не може кодот да го прифати, или па кодот ми стига на Фејсбук и ќе го прифати ама да смебам пасворд никако не може даца порака нешто дека опцијата не може да се користи.

Телефонски број нешто не ми прифаќа.

Ќе пробам преку компјутер дали ќе успеам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom