Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.905
Поени од реакции
7.572
Не работи ни Фејсбук ни Инстаграм, ни Месинџер. Од Месинџер и Фејсбук ме одлогира на телефон.

А јас пак си го заборавив пасвордот на Фејсбук и многупати пробував никако да го сменам :facepalm:
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
фб дојде ама инста уште го држат на царина :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.905
Поени од реакции
7.572
Се,среди, се врати се во нормала.

Е сега знае некој како да сменам пасворд? Го заборавив стариот пасворд.
Пробувам со опција код да ми стигне на мејл но кодот никако да го прифати а не може ни со телефонски број.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.256
Поени од реакции
7.951
Се,среди, се врати се во нормала.

Е сега знае некој како да сменам пасворд? Го заборавив стариот пасворд.
Пробувам со опција код да ми стигне на мејл но кодот никако да го прифати а не може ни со телефонски број.
Батали, полесно ти е нов профил да си направиш.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.905
Поени од реакции
7.572
Батали, полесно ти е нов профил да си направиш.
И најлесно е ова да го пишеш :D

Не сакам нов профил. Кој ќе се замара со нов профил пак да ги прифаќа некој пријатели, профили од луѓе од фамилија.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
218
Поени од реакции
641
И најлесно е ова да го пишеш :D

Не сакам нов профил. Кој ќе се замара со нов профил пак да ги прифаќа некој пријатели, профили од луѓе од фамилија.
Мене на СМС не ми стигнуваше ми стигна на меил и го средив... Пробај има повеќе опции еднаш ми се појави како опција кодот да ми стигне на Whatsapp. Пробај resend code и почекај неколку секунди на Gmail стасува без проблем кај мене.
 

Despot

ВОЈВОДА
Член од
25 септември 2008
Мислења
497
Поени од реакции
280
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.905
Поени од реакции
7.572
Мене на СМС не ми стигнуваше ми стигна на меил и го средив... Пробај има повеќе опции еднаш ми се појави како опција кодот да ми стигне на Whatsapp. Пробај resend code и почекај неколку секунди на Gmail стасува без проблем кај мене.
Ми стига код ама не може кодот да го прифати, или па кодот ми стига на Фејсбук и ќе го прифати ама да смебам пасворд никако не може даца порака нешто дека опцијата не може да се користи.

Телефонски број нешто не ми прифаќа.

Ќе пробам преку компјутер дали ќе успеам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom