Extra Nab ^_^

Член од
14 декември 2008
Мислења
288
Поени од реакции
9
Igrav pred pola sat odprilika i batkata fino lepo si zede Vladimir na Sniper
 
А

Антоние

Гостин
Ја порано кога учев дота му ставав на секој херој по 2 патичиња пошо си мислев-две нозе нели логика итн ...
Не дај боже да ми се паднеше пајачето, ќе требаше сите 6 слота патики да ги направам :)
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Може некој да ми обајсни што значи тоа Ladder game На ГГЦ?
 

Fatal

Почетниче
Член од
23 ноември 2008
Мислења
110
Поени од реакции
7
Ја порано кога учев дота му ставав на секој херој по 2 патичиња пошо си мислев-две нозе нели логика итн ...
Не дај боже да ми се паднеше пајачето, ќе требаше сите 6 слота патики да ги направам :)
А ако ти се паднеше Necrolic на пример??:pos2:
И тогаш ке земеше две патичиња?
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Тогаш ќе земеше пропелери :pos2:
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
:pos::pos::pos:

Јас да сум на Хостот на местото, во тај момент без збор ќе си ја напуштам Гарената, и дури после 1-2 недели ќе се вратам, оти вака ништо не бива. Ќе си останеш цел живот комедија за другите.:)
Иначе закон е било тој момент...:pos:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Може некој да ми обајсни што значи тоа Ladder game На ГГЦ?

Значи ладер ти е уствари реалниот левел на гарената, ти пиши колку имаш победи, колку изгуби, и колку пати си излегол од игра. И се убаво им е на правено за секоја игра се запишува што каков херој си играл.

Ладер соби ти се Европа од 1 -15 Потоа од секоја друга држава по една соба , мислам дека тоа секаде е првата соба. :smir:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Значи ладер ти е уствари реалниот левел на гарената, ти пиши колку имаш победи, колку изгуби, и колку пати си излегол од игра. И се убаво им е на правено за секоја игра се запишува што каков херој си играл.

Ладер соби ти се Европа од 1 -15 Потоа од секоја друга држава по една соба , мислам дека тоа секаде е првата соба. :smir:
Да ама пак го рестартираат на некое време.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Вчера играв 4в4 со едни.И зема тој еден на вајперот владимир му стави:uvo:
 
С

Спенсер

Гостин
А на Лина буруза да склопите бе??? :pos2::pos2::pos2: еден другар тоа...па после дооолго кажување и молење,ми го даде мене, ја играв јурнеро, а на него му склопив соул бустер, и ја у кар...али буриза на Лина...бог да чува!:pos2::vozbud:

Една ретарда исто ко овој над мојот пост, си купил рецепт за радианс на 5 лвл и оди да се тепа со ахе ( беше гондар мислам или мортред, херој со 500 хп :) ), ахето се заврте еднаш, криповите го удрија 3-4 пати, му фрли улти и го утепа, батето излезе оти играта му била багирана и радиансот не му даваш демиџ и не правел демиџ у 500 аое како што требало..

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: еллелеллел НОООББББ!!! баг имал...100% :pos2::pos2: а на Ннаих крипецов шо е...сол бустер да споиш?? одговара а??:pos2::pos2: кинење до даска било коа видов тоа, и буризот на лина
 

Kajgana Shop

На врв Bottom