Editors - Солун 05.12.2015

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.302
Поени од реакции
14.669


како дел од овогодинашнава турнеја низ европа бендов ќе настапува на 04.12.2015 во атина (gazi music hall) и солун во principle club theatre.

на концерти.мк и останативе македонски сајтови абер немаат, му се имам јавено од три различни броеви со цел да потикнам некаква заинтересираност.

editors setlist.JPG

кој е заинтересиран нека пиши,да се собериме, да се договориме за превоз итн. :)
моментално карти само на овој линк има и се по 33 евра(вајлда све е партер таму)

сликајте се за пасоши и да шибаме :)
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.730
Поени од реакции
15.261
Најсериозно, дај да се собереме и да идеме!

нема да ја има no sound but the wind.. :(

а ќе се понашав ко овој дечко, со емоции со све!
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.302
Поени од реакции
14.669
I papillon ja nema, che prezivejme nekako :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom