Easypic V7

Член од
15 октомври 2017
Мислења
85
Поени од реакции
3
Здраво, ако може некој да ми помогне како можам да го активирам LCD дисплејот, најдам hex фајл на интернет и го активирам преку microsuit и не се прикажува ништо на екранот, немам искуство со ова па би сакал да почнам.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.098
Поени од реакции
24.291
Здраво, ако може некој да ми помогне како можам да го активирам LCD дисплејот, најдам hex фајл на интернет и го активирам преку microsuit и не се прикажува ништо на екранот, немам искуство со ова па би сакал да почнам.
Сликни ја плочата и стави тука.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom