E-book reader

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од Скејтериште, 11 јануари 2019.

 1. Скејтериште

  Скејтериште Компјутеџија

  Член од:
  29 март 2018
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  Дали некој има информација каде можам да најдам Ebook reader во скопје, макар и на половно?
   
  На brnjomkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. StarDrom

  StarDrom

  Член од:
  14 ноември 2014
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  101
  Имаш во анхоч
   
 3. Скејтериште

  Скејтериште Компјутеџија

  Член од:
  29 март 2018
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  порано имаа, но беа лош квалитет. Имав земено тогаш прв и единствен E-book и многу ми се допадна концептот на производот, брзо се расипа и многу повеќе време го чекав од сервис него што го користев. А сега колку што гелдам немааат во анхоч сеуште донесено ништо, од каде информацијава дека им во анхоч??
   
 4. StarDrom

  StarDrom

  Член од:
  14 ноември 2014
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  101
 5. Скејтериште

  Скејтериште Компјутеџија

  Член од:
  29 март 2018
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
 6. gade

  gade Augustus

  Член од:
  12 април 2008
  Мислења:
  4.779
  Допаѓања:
  4.964
  Amazon dostavuva vo Makedonija, samo so carinata ke te iskine.
  Pamtam koga go kupiv moeto Kindle vo 2010, carina i lezarina mi naplatija skoro 6000 denari.
  Sega moze da e poinaku, proveri.
   

Сподели преку: