eМакедонска Фаланга

Дали сте за создавање Македонска Фаланга?


  • Вкупно гласачи
    81

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.496
Поени од реакции
9.302
Темава би требало под клуч да иде.
Фалангата оддамна ни се распадна. :)
 
На врв Bottom