DotA совети - Генерално

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
јас троллот би го играл со
Power Treads
Butterfly
2x Splash
Helm Of Dominator

еве ви едно видео, троллот со овие итеми убива 5 души ;)


Поздрав!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
јас троллот би го играл со
Power Treads
Butterfly
2x Splash
Helm Of Dominator

еве ви едно видео, троллот со овие итеми убива 5 души ;)


Поздрав!
Хах глупости. Левиатан само да пуштеше улти и гз ќе го направеја а уште подобро некој да имаше хекс. Срање клип и срање билд за трол кој никогаш нема да успее во про игра.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Imaat 2 stunera, + minus armor od gushot na leviatant, plus obsidian distroyer ima ulti so moze na troll da mu zeme poveke od pola hp..

Ednostavno hendikepira ni se.
Tolku im e shkolata.
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
Abe srustvo ne mozam da najdam crack za warcraft III da ne go ima nekoj ili da ne znaete nekoja strana od koja mozam da go simnam:helou:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Ајде вака кажите шо да правам за да играм дота на батл нет?

Ќе ми одговоре некој?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Како да потврдам дека сакам да имам некого во мојата листа ме аднуваат и ништо не ми стасува кај треба да отидам ? :toe:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Како да потврдам дека сакам да имам некого во мојата листа ме аднуваат и ништо не ми стасува кај треба да отидам ? :toe:
Dole desno kaj monitorcinjata ke ti se pojavi eden zvuchnik..stisni go ke ti izleze prozorec i ke idesh accept..
 

Drughi

Green Out Bandit
Член од
12 септември 2008
Мислења
35
Поени од реакции
0
AKO SAKAS DA POBEDIS DOTA SAMO TREBA DA KLIKNES NA TROLL I IC DA NE TE BOLI K*R !!! ina4e troll e najbolje heroj za 1v1 ili po naski na rekica sam na sam:D ako ima nekoj pojak neka pise a ako ima nekoj so ne veruva neka pise na youtube the best dota hero 1v1 i kraj !!! aj pozz tolku od mene ina4e mozete da me najdete na gg kisnam acauntot mi e ceki a imam i tim taka da na gg ako saka nekoj tim na tim slobodno neka poveli :D ajd sega pozz
ПОЈАК од трол ти е усрса и тоа ти го казувам 100 % ако сакаш да пробаме адни ме на гарена crazy_hooligan ми е никот па ке се пробаме јас урса вориор ти трол па ке се увериш ПОзз!:helou:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
абе тинкер 1в1 никој не го тепаааа ( хекс (у случај на лоши рефлекси и орхида може)) ако сака и мортред со 6 дивајна нека дое :baeh::baeh::baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom