Dali e airsoft legalno?

Член од
4 мај 2019
Мислења
1
Поени од реакции
1
Сакам да порачам аирсофт пушка , дали ке имам проблеми пакетот е од америка. Некој ми има кажано дека треба да се регистрират играчките на сопствено име?
 
На врв Bottom