Classic PvP Ranking Помош!

Член од
13 април 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво на сите моментално играм Classic wow pvp, Би сакал да стигнам до Rank14 но поради работните обврски тешко ми оди дали има некој кој би сакал да помогне доколку има слободно време и желба за играње. :) во моментот rank 7.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom