battle.net

Член од
4 април 2009
Мислења
311
Поени од реакции
14
имам проблем :( сакам да играм на батлнет ама ми треба еуролоадер... некој да ми дајт директен линк за еуро лоадер да данлоадирам ? ај ако мојт некој ве молам ,пач имам 1.24 ,најновиот,за да играм на Г-арена,ама сега сакам на батл нет... ако мојт некој хелп,ај плис :smir: фала однапред
 
Член од
4 април 2009
Мислења
311
Поени од реакции
14
фала многу :smir: а кај да го инсталирам ова?
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
114
Поени од реакции
18
Имам мал проблем. Последниве 2 дена речиси нигде неможам да влезам...Да не има некаков update или нешто слично ?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.400
Поени од реакции
1.376
Некој да објасни шо треба за да играм на battle.net ? Благодарам. :)
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
114
Поени од реакции
18
Има некој искуство со gproxy ? :)
 

psymeteoR

מעטעאָראַ
Член од
4 јануари 2010
Мислења
176
Поени од реакции
17
Некој да објасни шо треба за да играм на battle.net ? Благодарам. :)
1.26а пачот и најновиот euroloader од eurobattle.net страната...

Има некој искуство со gproxy ? :)
Јас имам искуство со gproxy.. ако ти падне нетот или некаков друг дефект што би дошло до дисконектирање.. нема да те чекаат само 45 сек и да те дропнат, туку ќе те чекаат околу 5-10 мин. додека не се поправи твојата конекција и те реконектира на серверот.
 
Член од
7 април 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
зошто кога кликнам на battle.net се појавува Cd key invaild ? почетник сум,па ако може малку да ми објасните,инаку преку bittorent ги симнав а кога ги инсталирав не м се појави да внесам cd key codes
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
зошто кога кликнам на battle.net се појавува Cd key invaild ? почетник сум,па ако може малку да ми објасните,инаку преку bittorent ги симнав а кога ги инсталирав не м се појави да внесам cd key codes

Затоа што не ти е купена играта.
 
Член од
23 јануари 2014
Мислења
3
Поени од реакции
15
Како можам да креирам дота игра на battlenet?
 
На врв Bottom