B M W

Член од
6 јуни 2007
Мислења
43
Поени од реакции
1
Еднаш да возиш БМВ и не постои друга машина.Има нешто волшебно во нив шо не се споредва со ништо друго.


LSD_2006_BMW_M3_Cabrio_E46_schwarz.jpg
 
J

JohnnyMass

Гостин
Ефтини?!?
Не смеат да се поефтини, инаку не би биле тоа што се.
А еве за едно 20.000 евра го имате BMW 1 Seria 120i
BMW_1-series_611_1024x768.jpg
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Kolive se grom. Se e ok: izgled, performansi, kvalitet... Samo imaat edna maana, mnogu se skapi.
 
Член од
12 јуни 2007
Мислења
42
Поени од реакции
0
bmw znaci ic ne ja sakam ko edna od najisfuranite marki,
ali gi pocituvam zasto pravat neverovatni motori..

ma da usraa so dizajn na poslednite modeli,
ipak postuvam sve so moj inicijal pred brojceto (oznaka "M" za tie sto neznaat)

M3.. :love1::love1::love1::love1::love1::love1:
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.262
Поени од реакции
190
viktor_mak напиша:
Kolive se grom. Se e ok: izgled, performansi, kvalitet... Samo imaat edna maana, mnogu se skapi.
Купи си ѓи на бугарски табли:pos::pos::pos: до 15000 евра максимум
 

Saiya Jin

Dizzy Fingers
Член од
26 април 2006
Мислења
1.266
Поени од реакции
10
Абе што сакате поевтини да бидат а да ти дават такви перформанси? И плус е во групата на најлуксузни коли заедно со мерцедес и ауди. BMW-то е нај нај според мене. Но највеќе ми се свиѓа Z3 и М3 количките :)
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Ne me rani Bmw to, plakash za ime , za pondus a skapa e za odrazavanje. Pred nekoja godina imav 3ka , 3pati poskapo osiguranje imase od drugite koli , porez , taksi deka bila megu onie koli koj najmnogu gi kradele.
I uste polosho bese vrednosta na 2 raka , izgubiv kuuuup pari na taa kola i uste me nervira to.
Nikogas pojke Bmw za mene , poarno ke gi dadam parite za cista klasika kako na edno Mece :)
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
I meceto e skapi i za da go kupis i za da go odrzuvas. Kupi si Peugeot najubavo. Naj vozila sto postojat.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
I meceto e skapi i za da go kupis i za da go odrzuvas. Kupi si Peugeot najubavo. Naj vozila sto postojat.
Е сега погоди. Деловите за Француските коли се најскапи во светот. Какво Пежо бре.... Само Германска марка за комфорт и одржавање, а ако сакаш брзина Италјанска!
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Е сега погоди. Деловите за Француските коли се најскапи во светот. Какво Пежо бре.... Само Германска марка за комфорт и одржавање, а ако сакаш брзина Италјанска!
Zboram za Peugeot od 107 do 307. Od 407 pa nagore se poneekonomicni. Inace vo servis na Mercedes edno Dobroutro da kazes ke ti naplatat 100e. A italijanska kola kako Ferrari i Lamborghini e nad nas standard. Fiat i Lancia se grdi a i Alfa Romeo ne se so nekoi pristapni ceni.
 

Каменко Ненормалниот

dexter-форумџија
Член од
3 јуни 2007
Мислења
48
Поени од реакции
3
мислам дека имаат квалитет,техологија ама дизајнот многу ми е коцкаст не велам дека не чинат ама не ми се допаѓаат како изгледаат
 

lile_rock

Олд сКул...хD
Член од
22 јуни 2007
Мислења
902
Поени од реакции
7
mene naj ubava kola mi e BMW.Bas sakam edna da imam.Se nadevam ko ke polozam deka nekoj ke mi kupi.:vozbud:
 
Член од
11 август 2007
Мислења
34
Поени од реакции
1
Не викам дека нечинат добри перформанси издржливи удобни само што никад не сум сакал BMW ниту пак германските коли, ја секад сум типувал на јапанциве тие ми се број 1....:toe:
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
166
novite BMW se so najdobar dizajn do sega, a ne starite kako sto vikate....mercedes sea so najnovite modeli malce go podobrija dizajnot za razlika od porano,i zatoa otsegokogas sum mrazel mercedes,dobri se samo poradi interierot i komforot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom