AUDI A6 3.0 4*4

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од eva11, 3 јуни 2018.

 1. eva11

  eva11

  Член од:
  8 ноември 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Здраво темата ја отворив со надеж дека сите шо возиме вакви коли ке имаме катче каде ке споделуваме искуства дефкти кварови делови и со што е поврзано со овој модел на кола
   
 2. Не-го-знам

  Не-го-знам svetac ivan iscelitel

  Член од:
  3 мај 2015
  Мислења:
  511
  Допаѓања:
  203
  Само да те корегирам малце. AWD ( Quattro ) и 4x4 не е исто.
   
  На vidooq му/ѝ се допаѓа ова.
 3. eva11

  eva11

  Член од:
  8 ноември 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  толку а разбирам хахаха
  фала на исправката
   
 4. Black Hok

  Black Hok CRUISE

  Член од:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2.332
  Допаѓања:
  1.192
  Вакви исти коли во МК дали има 30 во цела држава :D
   
 5. eva11

  eva11

  Член од:
  8 ноември 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  а шо бееее?
  триесет трисет ами ич па
   
 6. Schürrle

  Schürrle can't be touched

  Член од:
  19 ноември 2008
  Мислења:
  2.766
  Допаѓања:
  1.618
  Si mislis Tesla vozi, ovoj model od 2009 go ima na sekoj cekor vo mk
   
  На Krstev и Darko23 им се допаѓа ова.

Сподели преку: