ASUS H110M-D

Член од
15 декември 2017
Мислења
31
Поени од реакции
1
Dali na ovaa maticna ploca mozam da go stavam ovoi HDD WD3200AAJS..
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.262
Поени од реакции
1.661
Да. Сите шо имаат SATA кабел биваат.
 
Член од
15 декември 2017
Мислења
31
Поени од реакции
1
Mislev dane smeta oti plocata podrzuba SATA 6Gb/s a HDD e SATA 3Gb/s..
 
Член од
10 април 2018
Мислења
1.734
Поени од реакции
1.829
нема врска, сата се компатибилни со постарите верзии. ќе си работи на таа верзија што е подржана и од плочата и од дискот. најниската верзија.
 
На врв Bottom