Arduino Programiranje

Член од
17 ноември 2014
Мислења
38
Поени од реакции
37
Abe prijatele,
Ne znam kako da mu napisam poraka preku You tube!
Facebook kako i Web Stranata se Internacionalni od USA i toj e samo clen tamu ama nema kontakt moznost.
Email,WhatsApp ili slicno.

Ili mozebi sum slep pa ne gledam da ima daeno podatoci.

Ili mozebi mozis da mi objasnis kako na nekogo perku YouTube da mu pratam poraka direktno a ne vo Komentar za videoto!
Fala
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
38
Поени од реакции
37
Probav,
AMa vo slucajov ne funktionira!
Najverojatno Detevo ja ima islkuceno opcijata "Poraki primanje" Ako e toa mozno.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.530
па дечкото е член на форумов, прашај тука што те интересира. а може и некој друг ќе знае да ти помогне со проектот. нуклеарен реактор правиш така?
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
38
Поени од реакции
37
More xore
Koj e clen na forumov?
Toj od videoto na prviot post?
Ako e toj kako mu e imeto da go pobaram?
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.530
е кажи прво што ќе правиш па после. тој проектот од видеото? па тоа не е проблем, одма ќе ти накуцаме код. и тоа подобар од тој од видеото. многу програмери има овде на форумов.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
38
Поени од реакции
37
Abe prijatele kako mu prati poraka koga poraki prajcanje mu e isklucena opcija!
Ako imas kontakt daj mu moja adresa ili linkov od forumov.
 
Член од
6 јули 2018
Мислења
203
Поени од реакции
198
во првата реплика му ги пратив потребни податоци.

тоа што не сака да ги следи само ќе продолжи да ве врти останатите.

а вие слободно реплицирајте му :)
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
38
Поени од реакции
37
е кажи прво што ќе правиш па после. тој проектот од видеото? па тоа не е проблем, одма ќе ти накуцаме код. и тоа подобар од тој од видеото. многу програмери има овде на форумов.
Daj be drugar napraj mi kod.
Mi treba kod za PID Controller so kontrola na Nivo na voda vo bojler.
 
На врв Bottom