aktivacija

Член од
5 септември 2017
Мислења
37
Поени од реакции
22
`Imam instalirano windows 10 ke mi kaze nekoj kako da go aktiviram
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.550
Поени од реакции
4.753
`Imam instalirano windows 10 ke mi kaze nekoj kako da go aktiviram
hwidgen еднаш активираш засекогаш. После сто пати ако сакаш преинстлирај, активирани се пенџерињата 10.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
1.734
Поени од реакции
1.830
не ги слушај овие ќе те изапсат така. одма што се уклучиш на интернет ќе те детектират дека ти е пиратски windows-от и ќе те пријават.
 
Член од
22 август 2008
Мислења
1.619
Поени од реакции
3.508
Секој вин има различен начин на активација почнувајќи од икспе па наваму. За 10-ка најдобро решение е digital licencing cmd активатор.
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.550
Поени од реакции
4.753
Секој вин има различен начин на активација почнувајќи од икспе па наваму. За 10-ка најдобро решение е digital licencing cmd активатор.
Не
 
На врв Bottom