10 работи кои ви се одбивни кај спротивниот пол!

Работа која ви е најодбивна кај спротивниот пол?

  • Нечистотата

    Гласови: 139 29,0%
  • Лагите

    Гласови: 130 27,1%
  • Љубомората

    Гласови: 38 7,9%
  • Посесивност

    Гласови: 28 5,8%
  • Опседнатост со изгледот

    Гласови: 26 5,4%
  • Влакна на стомак, под пазувите, меѓуножјето

    Гласови: 57 11,9%
  • Хистерични напади

    Гласови: 61 12,7%

  • Вкупно гласачи
    479
Член од
10 октомври 2009
Мислења
502
Поени од реакции
113
..Ме нервира тоа што некои онака ств некат ужасно мирисаат на пот!...Па и послем кошарка, фудбал нека е, ќе си носиш нешо стикче дезодоранс...
-Исто менемногу ме иритира коа машките ми се лигаватт...аууу:tapp: Дај биди право машко, а не лигуш!
- Или па ств. е заебано пред тебе се лигави, а прет другарите као најјача фаца нешо занесување а-у, а знаеш дека не е такоф уствари...:toe:
 
A

AnFem

Гостин
Прво да разграничам дека пишам за феминистките шо сум ги сретнал и ги среќавам , ова шо го пишам не е генерализација.

Зашто ?
Зашто во денешно време ептен се претерва. Се мисли дека „се“ шо ќе напрајме ние машките не е во ред. А шо најмногу ме нервира е доколку некој поединец нешто му „згреши“ одма му се лепи етикета на цел машки род дека е ѓубре. Како можи воопшто толку да се генерализира ?
Чудно, чудно .... чудна болест е феминизмот.

Тогаш не зборуваш за феминизам и не, не си сретнал никакви феминистки според ова што го кажуваш. Ова што го пиша не е генерализација?

Да не бидам оф топик, одбивни ми се шовинисти, „фраери“, патриоти (хахахаха), таквите кои со гордост кажуваат дека последна книга што ја прочитале е Зоки Поки. Сакам особа која ќе ме занеме со својот богат речник, ќе ме фасцинира со своето знаење. Листата е долга... :)
 
U

UniqueGirl

Гостин
Si[M]onA;3526404 напиша:
..Ме нервира тоа што некои онака ств некат ужасно мирисаат на пот!...Па и послем кошарка, фудбал нека е, ќе си носиш нешо стикче дезодоранс...
Незнам зашо али коа се испотени онака ко свињи со јазик до колена, МЕ ПАЛАТ! :pos:
- Или па ств. е заебано пред тебе се лигави, а прет другарите као најјача фаца нешо занесување а-у, а знаеш дека не е такоф уствари...:toe:
Е ова, праење курац ипол, уствари мивка, церебрален паразит. :icon_lol:

Друго шо страшно ме нервира, несреден, недотеран да се избаци, ептен си поштуем средени, дотерани цакум пакум дечки, за мерак бре. :)
И љубомора, онаа паталошка не поднасам у никој случај. :toe:
 
Член од
24 април 2010
Мислења
34
Поени од реакции
2
-Нечистота
-Папучарење
-Љубомора
-Глупи..(што незнаат да склопат една реченица)
-Досадни
-ДВОЛИЧНИ
-"фраери" (кои се курчат кога зборат и кога употребуваат на женско МА!)
-ФалбаЏии БЉАК!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.725
Поени од реакции
18.473
Хистерични напади, лаги, нечистотија!
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
во прв ред лагите....и опседнатоста со изгледот. треба да одржува хигиена, ама па не и да ми краде на мене од шминките! машки со пудра :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom