Што јадете во моментов? (фото)

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
837
Поени од реакции
4.133
20210615_131215.jpg

E ova ima za ruček denes.
Автоматски споено мислење:

Preporačajte blago.
Автоматски споено мислење:

20210615_131847.jpg
From nothing to something.
 
Последно уредено:
Член од
28 август 2013
Мислења
1.793
Поени од реакции
3.693

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
837
Поени од реакции
4.133
Член од
15 декември 2020
Мислења
93
Поени од реакции
383
Ваууу ...што ли е ова??
Што се тие како сармички завиткани, на 5 и 6 слика?
Nem - виетнамски пролетни ролни со ориз ,ракчиња, авокадо и лимонска трева
 
Член од
28 август 2013
Мислења
1.793
Поени од реакции
3.693
Пази на очите доека заваруеш, знаат да поцрвенат :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom