Што физички ги воодушевува жените?

Член од
29 декември 2011
Мислења
52
Поени од реакции
26
Еве у бардовци нема место веќе:P
pa zatoa nova neli otvorija bolnica :giggle:
--- надополнето: 25 април 2013 во 16:45 ---
Еве у бардовци нема место веќе:P
pa zatoa nova neli otvorija bolnica :giggle:
--- надополнето: 25 април 2013 во 16:51 ---
Лаки не можам од тебе девојка да договорам ,Luki Junior
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Не е само да земеш трактор, туку требе да го возеш со стил.. Бела чорапа и влечка... Спасе не за џабе јаде трици дека сам сељак... :D:D:D

Тета, какви зулуфи имаш! Прав Елвис!
 
M

Moon Child

Гостин
Мислам дека со Чик Куманово влечка повеќе ќе беше доловен моментот, и тоа онаква закрпена со жица на средина :pos:
 
L

Luki Junior

Гостин
Мислам дека со Чик Куманово влечка повеќе ќе беше доловен моментот, и тоа онаква закрпена со жица на средина :pos:
Види сега... Јас сам сељак со стандард.. Имам пари наместо да крпам влечки, секоја сезона нови да си купувам... :D:D:D:D:D

Тета, какви зулуфи имаш! Прав Елвис!
Баеги време ги носеех... Тава беше пред ерата на војводската брада... само зулуфи... :)

Зашто фала богу? Што им фали на Скопјанките?
Момите од Скопје не се мирисат со момите шо не са од Скопје... Common knowledge. :):):)
 
Член од
15 мај 2010
Мислења
286
Поени од реакции
332
Стајлингот,лицето,рамењата :oops:
На онака умерено широки рамења се воодушевувам бе. :pipi:
Ме воодушевува и случајно сретнати погледи кои се подзапираат после ноншалантното секундарно тргање дур да сватиш што ти поминало низ видикот.И ова е физичко воодушевување нели?:D
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Стајлингот,лицето,рамењата :oops:
На онака умерено широки рамења се воодушевувам бе. :pipi:
Ме воодушевува и случајно сретнати погледи кои се подзапираат после ноншалантното секундарно тргање дур да сватиш што ти поминало низ видикот.И ова е физичко воодушевување нели?:D
Широки рамена викаш а ....:D Ова широки рамена подразбираш било какви или убо напраени билдерски. Ако се вториве да се нудам :)
 
Член од
15 мај 2010
Мислења
286
Поени од реакции
332
Широки рамена викаш а ....:D Ова широки рамена подразбираш било какви или убо напраени билдерски. Ако се вториве да се нудам :)
Ако мислиш дека таму ке ја најдеш суштината на животот. :свиркам:
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Ако мислиш дека таму ке ја најдеш суштината на животот. :свиркам:
Велиш таму лежи суштината на животот, долго време се мачам да ја најдам али досега слабо некако се некако на погрешно место ја барам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom