Што сакате да бидете (вашиот животен сон)?

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

...

  • ...

    Гласови: 236 85,5%
  • ...

    Гласови: 40 14,5%

  • Вкупно гласачи
    276
  • Гласањето е завршено на .

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
некоја работа во полиција,функција во партија,некој командант во војска т.е специјална единица
 
С

Спенсер

Гостин
па вака, сакам да бидам:

1.командант (или пак шо било) на единица за специјални задачи (при полицијата) ТИГАР.
2.помалце сакам и камионџија (да возам камиони)
3.нешо у армијата (некој генерал)
4.или пак ВОЗАЧ у МОТО ГП, 2 желби се 80% остварливи,
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
некоја работа во полиција,функција во партија,некој командант во војска т.е специјална единица
Сакам да бидам гласач...

Исто така кога ќе пораснам, би сакал да бидам џандар за време на протести каде педерската партија која не е на власт се буни за светото џабе, и некој партиски активист да ме испровоцира и тоа да се види на камера, за да можам со задоволство да му ја скршам главата. Веројатно како џандар би го пронашол тоа во себе (задоволството во кршење глави за кур кејф).
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Познат кошаркар :vozbud: нешо како Врбица Стефанов :zver:
 

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
Успешен менаџер во добра фирма, а може и во моја фирма...еден ден...па коа сме веќе кај животни сонови :toe:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Сакам да бидам гласач...

Исто така кога ќе пораснам, би сакал да бидам џандар за време на протести каде педерската партија која не е на власт се буни за светото џабе, и некој партиски активист да ме испровоцира и тоа да се види на камера, за да можам со задоволство да му ја скршам главата. Веројатно како џандар би го пронашол тоа во себе (задоволството во кршење глави за кур кејф).
хаха и ја би сакал да кршам глави на џандарчиња некои обични шо се праат манги :ija:
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
фоторепортер со сопствена емисија и место за колумна во некој престижен весник!!!!!!!
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.768
Поени од реакции
9.888
Сакам да бидам градоначалник на КУ:vozbud:
Ќе се кандидирам
 

Little Lady

Born To Be Wild
Член од
28 октомври 2008
Мислења
339
Поени од реакции
8
да добијам Нобелова награда - значи сакам да бидам НобеловКА :pos2:
 
Член од
26 јуни 2006
Мислења
288
Поени од реакции
24
успешен програмер во успешна компанија :smir:
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
10
да завршам право еднаш за секогаш и да отворам адвокатска фирма или да влезам во некоја од поголемите. а не е лошо и професор на факултет да бидам :)
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Никогаш не сум размислувал околу ова но еве еднаш сон ми беше да заиграм ракомет за некоја поголема екипа во Европа односно во Лига на шампиони во ракомет ама тоа помина :toe:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
па да одиграм некоја улога на филм, Александар ми вети ,но никако да го почне филмот ха ха ха.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom