Што правите кога сте сами дома?

Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Шетам гола низ стан :vozbud: :vozbud: :vozbud:

Ништо посебно не правам, обично викам некој на гости, зашто не сакам да седам сама ( и заедно шетаме голи :vozbud: ).:toe:
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
слушам многу гласна музика и си играм пред огледало облекувам облеки испробувам и то
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..коај сум сам пуштам музика до даска...играм низ цел стан...само се расфрлуам со алишта..пробуам ствари..глупости..обожавам кога сум сама....ама у задње време ретко се дешава...а мн е јако ако си сам..па да викнеш дома ле..брат јако е:vozbud::vozbud:
 

ScaryGirl

Lurker
Член од
19 јуни 2008
Мислења
303
Поени од реакции
4
ништо посебно, само може музика да пуштам погласно
 
Член од
31 август 2008
Мислења
112
Поени од реакции
17
pustu muziku, setam gol (ako sam SAM), ili soberu drustvo pa se napiemo i napusimo kako goveda:pos2::pos2::pos2:
sve zavisi koj e slobodan da dojde, i za sto e raspolozen
:pusk::pusk::pusk:
 
Член од
12 јуни 2007
Мислења
105
Поени од реакции
2
Еве денес бев сама дома и цело време се излежавав на кревет и гледав тв,а да и читав книга...ама има денови кога сум расположена пуштам музика до даска и си кулирам или ќе викнам некоја другарка на кафе да трачараме.
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Кога сум сама дома ама баш никогаш не ми е досадно. Ако сум расположена собирам друштво кај мене, ако не, тогаш ќе си сварам кафе, ќе си пуштам гласна музика, ќе си запалам цигар и си играм цело време. :)


само без цигарава ....а некогаш и чистам ,чистам и само чистам дома
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Периодот од мојот живот што најмногу го посакувам а го имав доста летово:vozbud::vozbud::vozbud:тогаш се пушта музика до даска што се вика не шетам гол иам проѕирни завеси па може да уплашам некој:pos2::pos2:се собира друштво и се пуши, пие игра сони и што ти не едноставно обожавам да сум сам:pipi:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Бидејќи станот е така поделен,во мојот дел сум секогаш сам,така да everyday life,пиење млеко од картон,шетање по боксерки,рокање музика,праење психоанализи...

А кога сум сам-сам,тогаш не бега филм или фудбал со другари или девојката.:)
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Го имате гледано филмот “САМ ДОМА“?:wink: Е тоа го правам и јас:nesum:
 
Член од
14 август 2008
Мислења
1
Поени од реакции
1
WTF ?

hi pozz so site ! jas ko ce sum sam doma pogolemoto vreme go pominuvam pred PC ili so moite drugari i moite drugarki ! xD pozz do SITE :pos2::tv:
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
jas cela vecer sum izlezen i tka.muzika zurka i tka:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom