Што последен пат ви има цркнато од компјутерот?

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ај да се урочам...

До сега сум сменил 3 машини и освен тастатура и маус (потрошен материјал) ништо ми нема никогаш цркнато.
 
T

trilobite

Гостин
Флопито.Летоска.Како зачури,баш гледав комшиите од карши зградата излегоа,(тие што ми се паралелно со балконите,и коментираат нешто,њушкаат)најсериозно ова.Ми стребало,може и без него.
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
bas nisto , najcesto tastaturi menjam , a glusceto nedaj boze da mi crkne mislam deka so drugo nema nikogas da naviknam , a najloso e pri igranje CS koga smenis glusce odam kao izgubena :)
 

Necrophilia

Night date without obligations, one night only
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
HDD pred 2 godinil. Mislam deka i rezacot mi e pred kraj ponekad cita ponekad ne... ponekad se otvara ponekad ne... bashka na Samsung e i star e tocno 7godini.
 
Член од
7 март 2005
Мислења
131
Поени од реакции
2
Vo posledno vreme sve pocna da mi otkazuva na kompjuterov. Mi rikna prvin procesorot i maticnata zaso brat mi stail pregorena graficka za da vidi dali raboti:tapp: posle se otide hardot, pa rezacot, pa flopito i na kraj sea pred nekoj den napojuvanjeto.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ми удри гром у маало, маме му ебам пола компјутер ми го срози. Ипак искочи ко добра работа. Повод ми беше нов да земам...
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
neverojatno no od kako mi go kupijaa ovoj pc sea sto go iam, ni mi crknato nisto :zlo:
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
201
Поени од реакции
0
Пред една и пол година ми ојде биосот незнам шо се деси
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.696
Поени од реакции
288
3 матични (2 поштено- Asus=срање) и една onboard звучната. Асус-Nevermore,Nevermore
 

Kajgana Shop

На врв Bottom