Што најмногу сакате?

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Јас ја сакам на Перо кокошката, најубави јајца снесувала (без птичји грип) :pos: :pos:
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
sakam da sakam i da bidam sakana...sakam more,plaza, sonce t.e. sakam leto,sakam baladi,sakam dolgo da spijam,sakam sopinzi,sakam kone4no da polozam za kola...sakam zurki ali vo sk mnogu slabo gi ima,sakam da ziveam vo spanija...a momentalno najmnogu sakam da si go kupam diesel parfemot :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Сакам да епкам многу у моментоф.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Моето креветче со све околу и во него ... све друго е занемарливо :je:
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Sakam..sakammmmmm.....mmm...sakam more,plaza,sonce,toplina,mir........sakam do mene da se lugjeto koi gi sakam i mi znacat za vo nieden moment da ne se osetam osamena....sakam da se cuvstvuvam zadovolna od sebesi...sakam da otpatuvam nekade podaleku kade ke se odmoram.....sakam da go vidam brat mi.....sakam ubavi baladi i cokolado.....sakam very irresistible de givenchy.....sakam eden dobar doooolg shoping....i sakam.....ve sakam vas!:wink:
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
76
Поени од реакции
5
ги сакам мама тато и бато,сакам секогаш сите да ги сакам ,го сакам Боно(U2) сакам добри книги,го сакам "ТОЈ" и сакам ...ај да не претерам доста е:)
 

Devilking

Tasmanian Devil
Член од
16 јануари 2006
Мислења
664
Поени од реакции
1
Сакам убаво да се наспијам..без никој да не ме буди!
 

Daniela

Мијаааууу....гррр...
Член од
14 јули 2005
Мислења
302
Поени од реакции
3
Da mi kupat Renault Megane(karmin crven) i sakam sredno brz sex nautro pred rabota.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Сакам Ферари,сакам канцеларија од 35 квадрати до судот,сакам добар секс и сакам да шетам.
 
Член од
17 јануари 2006
Мислења
1.883
Поени од реакции
3
sega za sega sakam samo da diplomiraaaaaam!!!!!!!!!!:se_ molam :se_ molam :se_ molam

a sto posle diplomata ke pisam dopolnitelno...
 
Член од
21 февруари 2006
Мислења
24
Поени од реакции
0
МАЛЕ И ЈАС САКАМ ДА ДОЈДЕ ВИКЕНДО ДА ИЗДИШАМ МАЛКО ОД ТАВА ШКОЛО
 

Kajgana Shop

На врв Bottom