Што играте во моментов

Член од
29 март 2013
Мислења
3.197
Поени од реакции
2.854
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.007
Поени од реакции
3.674
Добри ти се газињата во темата за газиња, а исто така добри ти се и игриве, поштовање! :D
Не смеат да бидат лоши газињата. А што е до игриве, последниве 2 слики се направени директно in-game, не се wallpaper-и.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
12.846
Поени од реакции
28.026
Life is Strange 2, конечно и трета епизода завршена, чекам до август за четвртата. Може не е како првиот дел, но уште знае да го зададе тој емоционален удар.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
3.552
Поени од реакции
9.379
Dark Souls 3, конечно. Енџинот ми изгледа скроз ист како на Бладборн, не сум проверил дали е навистина така, има до сега најдобра фајт механика според мене, но на некои оружја е утнат комбат артот, па изгледаат како со камшик да маваш а не со меч, атмосфера страндард ДС, сега засега мене ми е прелесна, ама уште сум на почеток со 17 часа гејмплеј, со тоа што пола од тоа е фармање. Колку само ќе бидам тажен кога ќе ја завршам самиот си знам.
 

Отприлика

Гопник
Член од
28 јуни 2019
Мислења
38
Поени од реакции
29
DotA2 и кантер по турнирчиња.
WoW WOTLK и Cataclysm, Age of Empires 2.
PES, FIFA, NBA се организираме со друштво турнири.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
30.222
Поени од реакции
41.132
Задњава има стварно голем лоудинг тајм?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.349
Поени од реакции
9.476
Задњава има стварно голем лоудинг тајм?
Да, околу 45 секунди пред и после секоја трка. Денеска излезе некој пач али не е решено сеуште тоа.
 
Последно уредено:
Член од
29 март 2013
Мислења
3.197
Поени од реакции
2.854
Annotation 2019-07-09 130230.png Annotation 2019-07-09 142546.png

Треба ли опис mofos? :rolleyes:

FInally, we are back! Долго и со нетрпение oчекуван момент. Парчето кое недостасуваше од сложувалката конечно е во мои раце. :)
Ја имам честа да ја завршам франшизата комплетно, без ништо да недостасува.

Ова беше започнато уште пред 5-6 години, али не успеа да ме натера до го продолжам и завршам, али бидна што бидна и сеа сме тука.
Исто така проблем беше и мојата стара машина, сеа сме со нови сили, кон нови искушенија! :D
 
На врв Bottom