Што е нешто што сакате, а никогаш нема да го направите?

Бејко

unregistered user
Член од
14 ноември 2005
Мислења
222
Поени од реакции
1
makedon4e напиша:
toa sto sakam a nemozam i nema da go napravam e toa da imam mok i oruzje i da iskinam se sto e so IQ pod 110...:salut::)
Жално, затоа што IQ се мери земајќи ги во предвид сите луѓе, ако ги нема сите до 110 тогаш оние со 110 ќе бидат најдолу на гаусовата распределба и ќе имаат коефициент од, да речеме, 70 (?).
http://www.increasebrainpower.com/iq-scale.html
50+% од човештвото е мнозиство, немаш шанса :)

Инаку, за темата..:showthread.php?p=697379#post697379
Да патувам во вселената.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Па да се возам на ролеркостер,ама од оние најбрзите ептен ептен,ама никогаш нема да го направам тоа,затоа што сум голема паничарка и ептен се плашам од брзини!:nesum:
 

Срничка

just a simple girl
Член од
12 јуни 2007
Мислења
63
Поени од реакции
2
да се возам со воз .:nenene:
луѓе малку е смешно ама верувајте нема жива сила која би ме натерала да влезам во воз а камоли пак да се возам. во животот сум правела многу работи кои бараат многу повеќе храброст од едно обично возење со воз,но:toe:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Највероватно да јавам коњ,а зашто...па никако да се наканам да одам на хиподром.
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Odsekojpat sum sakal da se " izbajnam " vo fontantata vo Strumica, ne veruvam deka nekogas ke go napravam toa :)
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
koa ke odam na school pominvam most..odma do mostot ima debela shipka i mozi da se odi po nea:D sakam da go napram to nesto da odam po shipkata amaaaaa ke mislat luda sum:D hahaha...i zato si sedam mirna:D
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Се шо сакам, се можам да направам... (праам мабет за нормални работи)...А за друго не ме интерсире...
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Да одам на месечината, да го погледнам овај еб3н свет одозгора. Само да ја видам таа глетка и толку. Само тоа го сакам. Да ја почуствувам тишината и пространоста на вселената...

Даз дис саунд фрики?
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Да си истетовирам пајаче на левата града. :wub: :kesa:
Наместо тоа, еден убав сончев ден, кога ќе бидам самостојна и кога моите нема да имаат право на приговор, ќе го истетовирам... ама на глужд, наместо таму кај што сакам :nesum:

Шо убаво си се отворив :pos:
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
Да си истетовирам пајаче на левата града. :wub: :kesa:
Наместо тоа, еден убав сончев ден, кога ќе бидам самостојна и кога моите нема да имаат право на приговор, ќе го истетовирам... ама на глужд, наместо таму кај што сакам :nesum:

Шо убаво си се отворив :pos:
Пајче на левата града баш како што ти е на аватарот а? Интересно.

Јас никогаш нема да ја видам Земјата како изгледа од вселената. fuck it.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Da se smenam nekako i da imam srce da izbijam nekolku licnosti so mn me nerviraaat :)...
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Јас никогаш нема да ја видам Земјата како изгледа од вселената. fuck it.

Ај бато да се договориме, заедно да идеме по пола ќе го платиме патот. Или да најдиме уште некој поефтино ќе не фати:):pos::pos::pos:


Други работи...да играм баскет како порано:(, да скокнам со падобран, да купам R1, да имам 10 деца, да го хакнам paypal на Бил Гејтс, да се запознаам со Ајнштајн, да му удрам чврга на Хитлер... иии то.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
DA otidam u nekoe crncecko gheto so KKK nametka na mene i da se deram WHITE POWER :vozbud: . Da lapnam tripce(mozda ke go napravam nekad , ali tesko ) .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom