Што е нешто што сакате, а никогаш нема да го направите?

Член од
1 март 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
jas sakam da petepam ili da ubijam 2 profesori :vozbud::toe: ne gi podnesvam...
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
да скокам со падобран,банџи џампинг-би сакала,ама имам страв од височина
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Да појдам пак на забар , ак требит со бор машина сам ќе се бушам ама тамо моја нога појќе ЈОК
 

Мачката

Coca Cola Addict
Член од
6 август 2007
Мислења
581
Поени од реакции
6
Банџи. Ама никогаш не вели никогаш. Можи ќе ме мани точката некој ден ако се најдам на вистинско место во вистинско време.
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Да го адднам на мсн..хаха НИКАД
 
C

Cool Hand Luke

Гостин
Da ja povtoram onaa vezba sto ja opisav na temata Gnosticizam. Mokjno bese toa, no i tesko da se dostigne.
A ima i edna naselba tolku ubava, i vo nea edna ulicka tolku ubava, edno parkche na krajot od ulicata tolku ubavo, edna zgrada nad nego tolku ubava, eden stan vo nea kade sto zivee... Taa. Seto toa e tolku ubavo poradi nea, a jas nema nikogas da otidam tamu kaj nea, najmilata...
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Па мислам дека можам се да направам :):):):)
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Да излезам надвор без облека на мене.
Да опцујам професор/ка.
Да украдам цел куп работи.

Ќе допишам уште некоја работа ако ми текне.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Сакам да сум на концерт со KORN да пеаме заедно .. во германија rock am ring јаоооо :) ама нема :(
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
идиотскиот примитивен матријахат во мене понекогаш сака да удри бокс на една личност од машкиот пол, а понекогаш и од женскиот.и, да...поради мојата предрасуда кон глупите луѓе, да си кажам и тоа: би сакала да им мавам шлаканици на сите што според мене се глупи, ама не го правам тоа зошто немам толку раце и време!!!
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Da go vidama FK VARDAR vo Liga na sampioni, so godisen budzet od rangot na Chelsea ili drug giganti.
 

oBi_VaN

Is the man!
Член од
11 ноември 2007
Мислења
756
Поени од реакции
21
Да го начекам Бокица у лифт со Лила и Јован Јованов и ....леле коа ке ми текне дека сакам пола македонска естрада да ги замаам со шипка ама у лифт за да нема кај да бегаат.... уфффф..... бам БАМ бам БАм..... уф се соживеав многу .......
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
ВАРДАР ЗАСЕКОГАШ

Сакам да го поправам расипаниов заб, ама нема да стапнам више таму, Мајката стоматолошка јас на нив. 50 % се неспособни, аматери во нивната професија.
 

ludAAAAAA

блесава џукела
Член од
26 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
уууффф тешко прашање некако.па сакам да и се јавам на мојата екс другарка што ми беше како сестра и да зборам со неа....исто така сакам и да му отидам на типот што ми се свиѓа и да го залапам онака.незнам.има мн работи што ги сакам а што неможам да ги направам..............
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Sakam da si kupam samujed ama ne mozam majka mi ke me killni
 

Kajgana Shop

На врв Bottom