Што ви се праи?

Во моментов:


  • Вкупно гласачи
    145

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Бев.
Сеа не ми се праи ништо.
 
Член од
13 јануари 2006
Мислења
49
Поени од реакции
9
na mene mi se place oti mama i tato me kaznija za gluposti:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
anonimnaa напиша:
na mene mi se place oti mama i tato me kaznija za gluposti:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Како и да е, еднаш и на тебе ќе ти се сра... :)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
filip_sk напиша:

idi shetaj...mene ne mi se sheta mnogu e ladno...mi se gleda nekoj dobar film...ama se zaebav ne zemav nishto od DVD -teka.....aj utre...:icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
moTaro напиша:
Ми се праи кафе.... :)
Таман! Поблаго едно ... потегов не ти го заборавам ... ми се најде во најмачниот момент:pos: :pos: :je:
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Mene mi se pie cajce od sumski plodovi i mi se pie Bonakva negazirana mineralizirana prirodna voda....i posle edna partija spienje..
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Mi se stanuva volsebnik,pa so volsebno stapce da mu pomognam pobrzo da mi ozdravi miloto.:(
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
МИ се оди дома.. на 20 метри ми е али неам дома комп... а на факултет штама.. само јас сум навечер, како и обично :(
 

Anchi

UNTOUCHABLE
Член од
18 декември 2005
Мислења
349
Поени од реакции
0
leleeeeeeeee lugjeeeeeeee...mi se seta...mi se ide tamu vamu...mi se loompoova do ranite utrinski chasovi (ne deka odamna ne sum go mapravila to ..ama...:pos: )....mi se....
Se` mi se pravi samo ne mi se uciiiiiiiii:(

Ebati i sesijata i se po red!!!
 
Член од
15 јануари 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
Па ти си ги напишал сите зелби шо постојам на мускиот пол шо да бирам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom