Што ве расположува?

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Тренинг, како што тренингот може позитивно да влијае на мене ниедна друга активност, материјално добро неможе! Едноставно физичка и психичка благосостојба
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Добро кафе и партија онлајн покер. И да загубам пари не ми е криво се расположувам додека играм.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Тренинг, како што тренингот може позитивно да влијае на мене ниедна друга активност, материјално добро неможе! Едноставно физичка и психичка благосостојба
Ме потсети на деновите кога тренирав фудбал.
Надвор 30 степени, се миеш со вода и осеќаш дека одеднаш си посув од претходно што си бил.... Надвор -10 а по шорцеви, кал до препони...
Мераци :)
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Гласно смеење на луѓе шо ги сакам. То ме фрла у делириум.
 
Член од
5 февруари 2012
Мислења
54
Поени од реакции
14
Ме расположува дружењето.
Ме распложуваат и најмали љубовни случки. Дури и некој безначаен флерт :)
Ме расположуваат малите деца..преслатки се..музиката, и заборавив најмногу танцувањето :)) просто ме исполнува :D
 
Член од
7 февруари 2013
Мислења
53
Поени од реакции
15
МЕ РАСПОЛОЖУВА ТОА КОГА СУМ РАСПОЛОЖЕН ЗА ДА СЕ РАСПОЛОЖАМ ТРЕБА НЕКОЈ ДА НЕ МЕ ОНЕРАСПОЛОЖИ СЕ РАСПОЛОЖУВАМ ТАКА ЛЕСНО СО РАСПОЛОЖЕНИЕ ДОБРО ЗА МОЕТО РАСПОЛОЖЕНИЕ И НИКАД НЕ СУМ СЕ РАСПОЛОЖИЛ СО РАСПОЛАГАЊЕ НА ТУГИ РАСПОЛОЖЕНИЈА ИЛИ ГЛЕДАЊЕ КАКО ДРУГИТЕ СЕ РАСПОЛОЖЕНИ .ТАКА ДА ПО МУАБЕТОТ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ДЕКА И СЕГА СУМ РАСПОЛОЖЕН ЗАКУЛУЧОК И ОВОЈ ФОРУМ МОЖЕ ДА МЕ РАСПОЛОЖИ СО ВАКВА ТЕМА ЗА РАСПОЛОЖУВАЊЕ И МРЗАМ ТЕМИ ШТО МОЖЕ ДА МЕ ОНЕРАСПОЛОЖАТ ТАКА ДА МНОГУ ЈАДАМ ГОМНА АМА СУМ РАСПОЛОЖЕН АЈ ЧАО
 

Kajgana Shop

На врв Bottom