Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Кој пуши здравје руши! Кој дува здравје чува! :star:
Само трева и тоа никако мешана да е!
 
Член од
10 август 2006
Мислења
104
Поени од реакции
1
па почнав со west light па се пребацив на ронхил метнол и откако имав никотинско труење намалив малку па кога ги поскапија се пребацив на родео тврдо.
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
abe bilo koi samo ne od onie partner po 1 denar so bea, covek crevata ke si gi povratis. Inaku "West" my favourite.
Ali uspeav od dve kutii na den da gi namalam cigarive na 3 nedelno, nemoj uste nekoj vakva tema da stavil ligi mi tecat:poss:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.711
Поени од реакции
4.909
Temava e zakon ja ocenuvam so 5 spored mene , inace gledam dosta pushite west , a i nekoi drugi marki .......pa ne bi bilo losho da se otvori anketa
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.711
Поени од реакции
4.909
Ivanco^^^ напиша:
Ne pusam............
Pa ne mora da postirate ako ne pushite , temava ne e dali pushite ili ne , nego nameneta za tie sto pushat , da kazat sho cigara preferiraat

Vo momentov pusham Rodeo super light
 
Член од
12 август 2006
Мислења
17
Поени од реакции
1
Ne sum nekoj golem pusac, najcessto se grebam. Znaci so ke mi daat toa. Inaku ako me fati kriza za pusenje ili ako odlucam ja da kupam vo retki slucai, se znae . . . RODEO:mist:
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
Која марка цигари пушиам

Родео од лесните , меките (кабриолет) 20 кубика, по едно кутиа и пол накај две троши на ден, зависи дали е гратска вожња-затворено или на отворено.
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
pusam se sto ke mi stigne...........mmmm da ne se svatime pogresno, samo ona so tutun ali pravam malku isklucoci od 19, vardar, makedonija, 57 i onie ostanatite so se bos
 

runBABYrun

Секој ден НЕ е Велигден
Член од
1 февруари 2007
Мислења
724
Поени од реакции
0
vest light i mislam deka se najdobri
 

Kajgana Shop

На врв Bottom