Хакната фб страна со 3М лајкови - Помош?

Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.174
Saka da ti kaze deka imas mnogu followers no ne znaes da gi monetiziras stranite
Абре луѓе, што мешате монетизација со зимање? Реков дека немам пристап, дека ми е украдена страната.. Каде спомнав монетизации и правење кеш?[DOUBLEPOST=1495644728][/DOUBLEPOST]А пак на крај краева, од кај к*р ти знаеш ја колку заработувам?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.494
Поени од реакции
40.409
Абре луѓе, што мешате монетизација со зимање? Реков дека немам пристап, дека ми е украдена страната.. Каде спомнав монетизации и правење кеш?[DOUBLEPOST=1495644728][/DOUBLEPOST]А пак на крај краева, од кај к*р ти знаеш ја колку заработувам?
Mene ne me boli stojko ti kolku zarabotuvas, ja ti kazav on sto sakase da ti rece
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.743
Поени од реакции
2.676
Бато 3милиона, тоа во превод се минимум 10к еу месечно.
10 иљадарки само од фејсбук? Нема шанса, освен, ако имаат своја веб страна и прават трафик, или па рекламираат продукти или PPC итн итн.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom