Фото натпревар #152 Тема: Улична фотографија - Градот ноќе

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
645
Поени од реакции
3.588
Секој град има свој стил и дух. За еден град вистински да се доживее, морате да го запознаете откако сонцето ќе зајде и ќе се вклучат уличните светилки.

DSC_01871.jpg
50mm, f/1.8 @ 1/60, ISO 160
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.614
Поени од реакции
7.836
Дечки вечерва ептен немам време ама утре до 10 темата за гласање ќе е отворена и слободно ќе можете да гласате за мене :P
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.614
Поени од реакции
7.836
@TrendS супер пто си тука :) не можам да отворам тема од мобилен а и така и рака е твоја одговорност ;) можеш да отвориш?
 
На врв Bottom