Форумџиите за Лидија

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.867
Поени од реакции
26.896
На Лидија, позната на форумов како @Бушавка и е потребна нашата помош.

upload_2017-5-3_10-15-17.png

Ве повикувам сите да помогнете преку вртење на телефонските броеви на сликата погоре, но и во живо. Разбирам дека некои од вас користат службени телефони, некои припејд и тн. Затоа предлагам да се видиме и во живо на собиранка, каде сите би донирале за што поскоро собирање на потребните средства за потребната терапија.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
78.963
Поени од реакции
168.084

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.867
Поени од реакции
26.896
Нареден петок? За место, хм, не знам зошто ама оној кафичон во Рамстор ми падна одма напамет само не знам дали би сакале да ги окупираме :D
Или Бекјард? :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Комита Ултрас

Ултрас Модератор
Член од
4 јуни 2009
Мислења
8.720
Поени од реакции
13.800
Топло е, а предлогот за Бекјард е топ. Кул местенце, а и во сред центар е. Нареден Петок/Сабота е исто кул. Би не примиле добри се не верувам да прават проблем.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.867
Поени од реакции
26.896
Дечки да не фејлнеме, договоривме место, а датум? Следна среда или петок во Бекјард?
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.867
Поени од реакции
26.896
Среда е неработен ден, одговара на сите?
 

Комита Ултрас

Ултрас Модератор
Член од
4 јуни 2009
Мислења
8.720
Поени од реакции
13.800
Мене ми е работен, и можно е вечерта да сум на апсолветнска така да не ветувам дека ќе дојдам ама за донирање ќе пратам по Фросе/Кимо, а ако се договорите петок тогаш се гледаме.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
14.063
Поени од реакции
907
Доаѓам, кажете каде и кога.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
78.963
Поени од реакции
168.084
Seisto, moze i petok i sreda.
 
На врв Bottom