Форумџиите за Лидија

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции и помош' започната од Acid, 3 мај 2017.

 1. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.317
  Допаѓања:
  25.436
  На Лидија, позната на форумов како @Бушавка и е потребна нашата помош.

  upload_2017-5-3_10-15-17.png

  Ве повикувам сите да помогнете преку вртење на телефонските броеви на сликата погоре, но и во живо. Разбирам дека некои од вас користат службени телефони, некои припејд и тн. Затоа предлагам да се видиме и во живо на собиранка, каде сите би донирале за што поскоро собирање на потребните средства за потребната терапија.
   
  На Tegla, Нuкола, Црноризец Храбар и уште 17 други им се допаѓа ова.
 2. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.317
  Допаѓања:
  25.436
  На TheStarOfKutles му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  68.052
  Допаѓања:
  129.315
  Нареден петок? За место, хм, не знам зошто ама оној кафичон во Рамстор ми падна одма напамет само не знам дали би сакале да ги окупираме :D
   
 4. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.317
  Допаѓања:
  25.436
  Или Бекјард? :)

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  7.985
  Допаѓања:
  11.728
  Топло е, а предлогот за Бекјард е топ. Кул местенце, а и во сред центар е. Нареден Петок/Сабота е исто кул. Би не примиле добри се не верувам да прават проблем.
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.317
  Допаѓања:
  25.436
  Дечки да не фејлнеме, договоривме место, а датум? Следна среда или петок во Бекјард?
   
 7. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.317
  Допаѓања:
  25.436
  Среда е неработен ден, одговара на сите?
   
 8. Комита Ултрас

  Комита Ултрас Ултрас Модератор

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  7.985
  Допаѓања:
  11.728
  Мене ми е работен, и можно е вечерта да сум на апсолветнска така да не ветувам дека ќе дојдам ама за донирање ќе пратам по Фросе/Кимо, а ако се договорите петок тогаш се гледаме.
   
 9. Мистичен

  Мистичен Човек

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  14.006
  Допаѓања:
  796
  Доаѓам, кажете каде и кога.
   
 10. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  68.052
  Допаѓања:
  129.315
  Seisto, moze i petok i sreda.
   

Сподели преку: