Фифа 2020

Член од
6 април 2009
Мислења
113
Поени од реакции
109
Дали некој игра фифа 20 ако има такви може да организираме некој турнир или пријателски да поиграме :)
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
775
Поени од реакции
632
Полоша фифа нема излезено од фиф 2007
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
775
Поени од реакции
632
Секако дека се работи за укус ама почнаа многу да ја серат од ЕА од година у година се полошо последната добра фифа е 15 или 16 то се 4 до 5 години паѓање на стандардот а не се ни трудат да ја подобрат кариерата е катастрофа гејплејот исто само се трудат да молзат пари од микро трансакции на ултимејт тим
 
Член од
20 април 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Кој игра FIFA 20 на PS4 нека ме addne да играме заедно: godday95
 
Последно уредено:
На врв Bottom