Фан клуб: РК Охрид

Член од
19 јануари 2024
Мислења
170
Поени од реакции
642
Догодина очекувам да бидите трет клуб, пред Алкалоид.
Засега уптсвата ваша паметно селектира и прај база од мкд играчи.
Ако ги погодите странците (се збора за Мандалинич и Перич), тогаш сериозно ќе се вмешате во трка за титулата.

Со среќа и се гледаме наредна сезона на трибини!
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.994
Поени од реакции
1.905
Спортски поздрав, фали во ракометот и Борец од Велес, а не некој си таму Бисинов, не за друго, за подобра лига и посетеност.
Борец на времето имаше добра екипа и добра ракометна публика,познати имиња ,Пепи,тутарков,клинчаров...
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.994
Поени од реакции
1.905
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.994
Поени од реакции
1.905
 

Kajgana Shop

На врв Bottom