Фан клуб - РК Вардар

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
80.633
Поени од реакции
178.415
Ако ова не е доказ дека Вардар си пати од интерна неписменост... Како станавме прваци на два пати низ такви околности не знам, книги ќе се пишуваат.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
1.775
Поени од реакции
2.556
Добро бе има ли пилот во авионот?? Со кое лице воопшто му понудиле да се врати?
 
  • Тажно
Reactions: MSE

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
1.774
Поени од реакции
5.156
Калифа Гедбан на голот на Македонската Репрезентација
 
  • Хаха
Reactions: MSE

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.093
Поени од реакции
52.593
Слободно овој нека ја зема сестрата и нека цепа, нема леб од него џабе...
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.068
Поени од реакции
14.253
Im posakuvam sve najloso i nikad da ne osvojat Ls

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
19 август 2010
Мислења
1.775
Поени од реакции
2.556
Џабе им е, пак нема да освојат. А за Дисинџер неќа пали, среќен му пат у Португалија. Сезонава е камен, уствари коа ќе видиш и мината сезона му се погодија 2-3 натпревари со оглед на ситуацијата, не дека нешо бриљираше. А сезонава покрај тоа што е рупа, видливо е курчењето на клупа, кон тренер, стана прав балкански паша. Толку од него.
 
На врв Bottom