Фан клуб - РК Вардар

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
944
Поени од реакции
2.050
Си ја имаш мувата на капата, а? Ако ти пречи промената на името и дека наводно сега се крие името на државата, револтот го искажуваш на погрешно место и на погрешен начин.

Јас сум ги правел тие слики за честитање на 8ми Септември, 2ри Август, Велигден и слично. Слободно провери ги профилите на ФК и РК од 2016 навака никаде името на тие честитки не е напишано. А, во 2017 ниту ФК ниту РК честитаа 8ми Септември. Ама тебе сега ова ти смета затоа што си имаш други проблеми и немаш каде да ги искажеш.
Аха, значи некој си ја има мувата на капата, тачно. Пак ќе кажам нека ми прости ЛГБТ заедницата ама вакви педерски работи ниту можам да сватам како некој ги оправдува и спинува, ниту пак сакам...

Комита Ултрас

Ултрас Модератор
Член од
4 јуни 2009
Мислења
8.636
Поени од реакции
13.545
Аха, значи некој си ја има мувата на капата, тачно. Пак ќе кажам нека ми прости ЛГБТ заедницата ама вакви педерски работи ниту можам да сватам како некој ги оправдува и спинува, ниту пак сакам...
Јас не можам да имам мува на капата пошто сликите од секогаш така биле правени, а тебе што наеднаш сега почна да ти смета е твој личен проблем.

И со уште една лоша вест да те разочарам, Вардар во минатото и Бајрам има честитано... :shook:

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
944
Поени од реакции
2.050
Јас не можам да имам мува на капата пошто сликите од секогаш така биле правени, а тебе што наеднаш сега почна да ти смета е твој личен проблем.

И со уште една лоша вест да те разочарам, Вардар во минатото и Бајрам има честитано... :shook:
Пак спинуваш, што има везе ако честитал Бајрам, нека честитаат и Бар Митцва ако сакаат,немам проблем ја со тоа. Имам проблем(а ко што видов и сите други што коментираа, немаше ниту еден позитивен коментар) со продадени мазохистички души, што ради некои си лични профитерства, удварања и улизување на некој си, сами си пукаат во нога на штета на клубот.

Член од
25 октомври 2011
Мислења
812
Поени од реакции
1.094
ај ве молам помош?)..кај можам да ги најдам утакмиците со пик сегед и финалната со веспрем,од арена спорт ?

Член од
27 септември 2015
Мислења
233
Поени од реакции
143
ги имам од ехфтв од арена спорт ги барам
Sorry не приметив дека пишува арена,ги имаа тука постирано на странава ама снимката е со слаб квалитет,јас го имам снимено цел фајнал фор сосе студио од Арена но ми е на мах тв ако некој знае како да го ставам некаде нека пише.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Член од
25 октомври 2011
Мислења
812
Поени од реакции
1.094
Sorry не приметив дека пишува арена,ги имаа тука постирано на странава ама снимката е со слаб квалитет,јас го имам снимено цел фајнал фор сосе студио од Арена но ми е на мах тв ако некој знае како да го ставам некаде нека пише.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
закачи ги на rutube.com

На врв Bottom