Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
8 декември 2009
Мислења
2.703
Поени од реакции
2.175
Во вечерните вести на Канал 5 ( ќе да беа во 11 саат ) ќе може да проследиме интервју со Тодоров, на последниве вести што им беа даваа мал исечок од истото интервју како за најава. :)
 

F.A

Член од
3 октомври 2010
Мислења
238
Поени од реакции
54
Ако некој се прашува од каде мотиви за таква игра на Реjнолдс на последната утакмица, тој е на листата на желби на МЗТ за наредната сезона и со него веќе се водат преговори. Браво за МЗТ!
aj dosta ne sirete dezinformacii!! od kaj pa ti znaes da ne si vo uprava na mzt??
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
353
Поени од реакции
210
Тодоров рече на Канал5 дека Рејнолдс му пишал порака дека не доаѓа во МЗТ :icon_mrgr: Ѕвер:cuc:

Ми се свиѓаше Тодоров, поштено си кажа дека ако не освои титула ќе лета како партал:ROFLMAO:
 
З

Забавата е во Кругот

Гостин
Го има негде интервјуто на нет да се гледа ?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.938
Поени од реакции
1.216
КУЧЕТО на крај од клипот :pos:, дајте слика поставете од него ако го има некој, ќе му бидам благодарен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom