Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
ХаХаХа си сгрешил бе братко .... Ти си роден у тоа Скопје албанско .... а зато са наши пари дали скопје се гради не ми го казувај намене бидејки не одам на Нива ... ХаХаХаХаХа
pa i za da go drzis toj kopac ili motika vo raka treba da imas malku mozok,ama ti izgleda ni toa go nemas pa zatoa sedi doma i uzivaj vo taa tvoja retardacija:pos2: :pos2: :pos2: :pos2:


P.S. imate pozdrav od SIPTAROT mujo taci,najveke majka ti ja pozdravi,ne znam zosto?
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Ајде бе П*** ми го К**** ....
abe drugar za razlika od vas ne sum po pusenjeto,ama dokolku imas problem,dokolku so tvojot seljacki surat ne mozes da najdes nekoja da ti pomogne,kazi ke najdeme nekoe care ke probame da ti pomogneme nekako:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
На утакмицата во Скопје немало некој поединец кој преовладува со најголем број на поени и тоа е уште еден знак на тимската игра.
Александар Ангелов-Снупи-5 поени
Атанас Манев-Сканијата-3 поени
Диме Баснарков-3 поени
Трајчето Браун-12 поени
Дончо Колев (доналд кол)-19 поени
Дарко радуловиќ-11 поени
Владо Поповиќ - 12 поени
Златко Гоцевски - 9 поени
Марјан Ѓуров - 9 поени
Бошко Јововиќ - 17 поени
Слободан Михајловски - 14 поени
и Чемата на крајот со 11 поени
Ка шо можите да видите сите играчи кои биле пријавени за овој натпревар постигнале поени од странците на овој натпревар паузирале Мамтишвли и Милан Прекович сепак Карпош е најслаба екипа во првенството и очекувам беше овој резултат само во питање беше со колкава разлика ќе биде ако не се лажам ова е најголема разлика шо некој тим успеал да ја направе оваа сезона ако грешам поправете ме..поздрав
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Аууу и овде ли провоцирате бе простаци Скопски.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
SO VASI PARI SKOPJE SE GRADI!kozari frenki cao
Ако се гради од наши пари немаше да биде најпосран и најгнасен град. Трифун ви го напраи градот гомно-град, срања на секој ќош. Па уживајте во вашиот убав град.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ако се гради од наши пари немаше да биде најпосран и најгнасен град. Трифун ви го напраи градот гомно-град, срања на секој ќош. Па уживајте во вашиот убав град.
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: hahahaha lele lele..
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Ако се гради од наши пари немаше да биде најпосран и најгнасен град. Трифун ви го напраи градот гомно-град, срања на секој ќош. Па уживајте во вашиот убав град.
Каков и да е, со ваши пари е.
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Ако се гради од наши пари немаше да биде најпосран и најгнасен град. Трифун ви го напраи градот гомно-град, срања на секој ќош. Па уживајте во вашиот убав град.
momak aj lopatceto i metlata vo raka i prosetaj se po tie edistveni nekolku asvaltirani ulici sto gi imate vo seloto i odi soberi go izmetot sto konjite od zapreznite koli sto gi terate go posrale na ulicite,ne za drugo ke ti se najde za gjubrenje na nivata,mozebi ke vi rodi poveke:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
А знајте ли најновата? Ќе иделе аеродромци 200 души у сабата ама клубот не сакал влезниците да им ги плати. Аман бе до толку ли пара немате па сакате и без пари кошарка да гледате ебаве тоа којотите.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
GLUPI SKOPJANI OD SEGA PA NATAKI NI EDEN SKOPSKI TIM NEMA DA OSVOE TITULA VO KOSARKATA NA MAKEDONIJA A VASIOT SKAPAN KLUP MZT NEMA NIKOGAS DA OSVOI TITULA I VIE CE SI OSTANITE VO TAAA VASA SALA OD 1000 DUSI CEL ZIVOT I NA TOA 5 MESTO CEL ZIVOT NIS POVECE OD TOA A NEZNAM I DALI CE MOZETE DA A ZADRZITE SALATA OTI SEGA SE IGRA TENIS PA KAA CE ZAVRSI TENISOT CE A KUPAM JAS ZA DA VI GI EBAM SESTRITE TAMU OK:smir: :smir: :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom