Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
нешто ти случајно ром да не си чим цирко ти е идол?
ке те разочарам.....НЕ СУМ !!!
ејј стварно извинете ме ,пријатно ми беше дружењето со вас,ама дружењето со вашите сестричи ми е помило.
легнувајте да спиете пошо ке ве кажам на сестрите !!!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
ajde ideme nema gajle mn kavadaracanki znam so se u sk poveketo foki se hehehe
Панче де бе од дома не те пуштаат бе синко него кажи им на твоите кога ја ебев сестреати раат немавте дома.:pos2::pos2::pos2::pos2:и кога ја ебев сестрати скопска како цело скопје да го ебев:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
ке те разочарам.....НЕ СУМ !!!
ејј стварно извинете ме ,пријатно ми беше дружењето со вас,ама дружењето со вашите сестричи ми е помило.
легнувајте да спиете пошо ке ве кажам на сестрите !!!
а да еве читам со екипата ке сте се собирале во некој стан на групен педерлк па после одите на освежување на дупките во гтц(со непознати ви било послатко)?
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
дајте не му објаснувајте нишо на лозари исток со осмо е
штета како не те фати новава генерација барем 9то да завршеше
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
hehee te laze neke da ti kaze so kako so niv ke se razocaras deka ke ostanes so kurot u race nema koj da eb.s
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Панче де бе од дома не те пуштаат бе синко него кажи им на твоите кога ја ебев сестреати раат немавте дома.:pos2::pos2::pos2::pos2:и кога ја ебев сестрати скопска како цело скопје да го ебев:pos2::pos2::pos2:
ООооо Панче шо е воа бе виа дома лом ти правел а ја да сум каа тебе ќе го тужам за нарушување на ред и мир во доцни часови :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Znaete zaso im e tolku krivo na lozari za sestrite? Poradi toa sto pravat incest po doma, i ako nie im gi onadime dadickite, sto ke onadat oni. Nikoja druga ne gi saka :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom