Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Барем подобро се понаша СВЕТО од АМИР и управата на ВВ.Тиквеш од управата на Фени и имаме подобри односи со нив и не не бркаат од салата додека играе ВВ.Тиквеш
go imas li ti dete ziti se Sveto videno u tvojot zivot makar i na TV.ne ste vi krivi,Amir e kriv so ve rasprava i so vi go isprava.Nekoj so trose pola milion evra po sezona za tebe i mene da ne zabavlja ce go ucenujte so gluposti,a covekot si trae oti e stranec i ne a kalabule nogu rabotata kako funkcionirat edrite gnidi u gradot.Ojte viknite u salata Sveto e peder,pa ce vidite dali ce postojte utre kaa coveci ne kaa navivaci oti vi ste nogu daleku od toa.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Не поштува и покрај песната свето мајмуне не молеше да не му а пееме и готово не реплицирам на тема ЛОЗАРИ а и ве молам доста беше уговарање ако сте мажишта дојдете кажете го тоа во живо кога ке бидеме на утакмица на фени а не вака да дркате по постови ок?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Доста бе ај еее види досадни типови, бркате си работа таму ај доста лозари та лозари каа се запнале
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
ТИКВЕШ ВО СРЦЕ!!!!! Пукнете душмани :tapp::tapp:
NEMAS KOMENTAR A
NE SE SEKIRAJ NEMA DA GO PUSTAM DA GO SLUSAT SITE MUABETOT SO GO PRAVETE VO ROBERTO.JAS SUM POGOLEM FAN OD SITE VAS POSTO GO SAKAM GRADOT I SAKAM DA IMA VRVEN SPORT TUKA A VIE NE ME UBEDIVTE DEKA GO SAKATE TOA TUKU SAKATE.
1.KANCELARIJA U CENTAROT SO KOMPJUTER I INTERNET I SEKAKO TELEVIZOR.
2.POSLE SEKOJA UTAKMICA ZABAVA VO VASIOT LOKAL
3.SALOVI I MAICI PO VASA ZELBA
4.BUDZET OD KK FENI NA VASA SMETKA
AJ DOSTA E ZA SEGA UTRE CE PRODOLZAM SO SPISOKOT OTI E MNOGU GOLEM I CE MI TREBE MNOGU VREME DA GO PISAM.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Така ами како шо мислат они ни заебанција ли сме па да си го ладат како сакат е тука се заебале
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
ТИКВЕШ ВО СРЦЕ!!!!! Пукнете душмани :tapp::tapp:
Nogu si greska ako mislis deka i nas Tikves ne ni e vo srceto.Ja za Tikves koa imam igraeno i koski krseno ti na lebot papo si mu vikal,a vojnicite partizani.Toa e prijatele razlikata od mene do tebe.Ja go sakam i Tikves i Feni,i Kabran Ambalaza,i Pelister i Metalurg i Vardar i Makedonija i se zivo so mrda a moze da doprinese nekoj da doznae u svetot za nas i da ni dade bar pet minuti sreca nekoj ubav den.A vi gledate dali ce ima gaga,pienje,avtobus i se da bide plateno.U Danska ambasada u Bugarija so taksi imam odeno za viza da baram da go gledam Pelister(rakometari) od Bitola u finale so Skjern u Kopenhagen.A vi za domasna ekipa u domasna sala ne moze da se soberite ako ne vi dadat mobilen na koristenje.Toa e bratce dudlanje,a ne toa ti so go pisis
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Не поштува и покрај песната свето мајмуне не молеше да не му а пееме и готово не реплицирам на тема ЛОЗАРИ а и ве молам доста беше уговарање ако сте мажишта дојдете кажете го тоа во живо кога ке бидеме на утакмица на фени а не вака да дркате по постови ок?

MOZE I NA RUCEK VE VIKNA I VI DADI PO 100 EVRA SO STE PEELE UBAVO. NE ME ZAEBAVAJ.
NEMAS KOMENTAR NA MOJAT POST A.
AKO SE KURCITE MNOGU CE GO PUSTAM RAZGOVOROT KAJ MIKI VIDENOVIC NA KTV PA SITE CE VI SE SMEAT.A NE SAKAM TOA DA GO NAPRAVAM.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Nogu si greska ako mislis deka i nas Tikves ne ni e vo srceto.Ja za Tikves koa imam igraeno i koski krseno ti na lebot papo si mu vikal,a vojnicite partizani.Toa e prijatele razlikata od mene do tebe.Ja go sakam i Tikves i Feni,i Kabran Ambalaza,i Pelister i Metalurg i Vardar i Makedonija i se zivo so mrda a moze da doprinese nekoj da doznae u svetot za nas i da ni dade bar pet minuti sreca nekoj ubav den.A vi gledate dali ce ima gaga,pienje,avtobus i se da bide plateno.U Danska ambasada u Bugarija so taksi imam odeno za viza da baram da go gledam Pelister(rakometari) od Bitola u finale so Skjern u Kopenhagen.A vi za domasna ekipa u domasna sala ne moze da se soberite ako ne vi dadat mobilen na koristenje.Toa e bratce dudlanje,a ne toa ti so go pisis

NA KOJ OBJASNUVAS BRE DRUGAR VOA SO GO BARAT GO NEMAT GROBARI U BELGRAD.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Не поштува и покрај песната свето мајмуне не молеше да не му а пееме и готово не реплицирам на тема ЛОЗАРИ а и ве молам доста беше уговарање ако сте мажишта дојдете кажете го тоа во живо кога ке бидеме на утакмица на фени а не вака да дркате по постови ок?
Neli ne idite na utakmica?Kako ce se vidime ni mazistata u zivo da se poizdrkame?Da ne ispadne samo naa starata edna cicka fana 10 pati me e*aa
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
МОРЕ МРСОЛ АКО ИМАШ ПРОТИВ НЕШТО ДОЈДИ ВО ЖИВО ШО ТУКУ МИ ЛАФИШ ТУКА СО БУКВИ НА ФОРУМ НА ИНТЕРНЕТ НА ЖИЦА СИТЕ СМЕ ЈАКИ
Иначе точно е тоа бевме на 10 дневен одмор на хаваи сите лозари со парите од ФЕНИ Бог да чува и да бране :uvo:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Neli ne idite na utakmica?Kako ce se vidime ni mazistata u zivo da se poizdrkame?Da ne ispadne samo naa starata edna cicka fana 10 pati me e*aa
Идиме како не идиме таму сме ни си седиме на запад си гледаме утакмица исто како и вас обичните гледачи
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
А ниму да испадне чичко чичко не ме тепај немам мајка тетка ми ме роди
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Од кај се појавиа наеднаш бе виа типови, цела година ни тука пишиме вакви типови не е имало наеднаш се појавиа да ни кажуат шо треба да прајме, абе ни туа до ќотек сме а дотеруеле за Фени, сме се расправале со струмичани, скопјани, мајки шајки се летало, сме а бранеле честа на клубот и на градот, они дојдоа сеа да ни кажуат ни не сме го сакале фени, дојде време меѓу нас самите да се расправаме кој повеќе го сакал фени, срамота е бе свестите се доста е ајде кажано е шо требеше да се каже и толку е таа работа крај
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
NA KOJ OBJASNUVAS BRE DRUGAR VOA SO GO BARAT GO NEMAT GROBARI U BELGRAD.
Ne mu objasnuam nitu pak sakam,sakam samo da procitat medju redovi deka ako nekoj nesto saka nisto ne moze da go zastane.Oni znaci idat za Amir ili upravata,bozem oni igraat za Feni a ne igracite.I oni imat dobri primeri kaj niv samo nemat gazoza da gi sporedat.Na primer,na nivniot vodza Zizi koa mu snema travka na pazarot on si sadi doma za da ima.Kako pomina za toa znajme,ama zborot mi bese nogu sakal da ima i izmislil taka.E ja se ne mozam da mu se iznacudam na "mazhishtata" koj mu dale da gi vode i da im go pere mozokot.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom