Фан Клуб : Фени Индустри

Г

Грејвдигер

Гостин
Abe dete dete sto treskas gluposti a?
Kaj zagubivte so tolku golema razlika uste pa imate lice da zborite.
Ednostavno ve sozaluvam i primete mi socustvo:smir: .
Ване Заев колку години е бре педерчино една? 3та година средно е, 17год. е дечкото...
Петре Цветков е 19год. , Караманолев е 21год. (ај Караманолев вака постар е) али да играш со 17годишњаци тешко, башка против Фершпед.

Vasite postovi site se salam de ne treskaj gluposti pa pogledni pogore nekoj post i vidite sto pisuvate namesto da se zasramite od porazot vie pisuvate gluposti tuka stvarno veke neznam so da recem osven uste ednas da kazam PRIMETE GO MOETO SOCUSTVO :smir: .
Нема потреба да се срамиме. И во победа и во пораз ние сме со Струмица.

Karamanolev ne igral a ovie 2ca igraa samo po 1ipol minutak i ne se vadite za porazot i ne mi kazuj ti na mene prikaski negu uste ednas primi socustvo i da se nadevame deka ce se podobrite malce dodeka se sretnite sonas oti vi se pise mnogu poloso od Ferspet.
ццц Заев го пуштиле, а Карамалоев не играл... господе прости им на тие што незнаат што зборат...


-------------------------------------------------------------------------
Го цицавте во Струмица!!!!!!!
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Ване Заев колку години е бре педерчино една? 3та година средно е, 17год. е дечкото...
Петре Цветков е 19год. , Караманолев е 21год. (ај Караманолев вака постар е) али да играш со 17годишњаци тешко, башка против Фершпед
Pa vaka ne rekov oti ne ste igrale so 17 godisnjaci nego ste igrale duri 2 minuti a kako za tvoja informacija mozes da procitas i nekoj post pogore nego aj pak ce ti kazam Fersped protiv Strumica igral so 17-18 Godisnjaci 6 minuti protiv vas :smir: :smir: :smir:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Pitaj gi tvoite drugarcinja sto pisat i ne pocinjaj i ti kako niv.
Ama vie ne gledate po se izgleda koj prv pocnuva i koj provocira nego odma cim se vleze vo kavga so Kavadarcani odma da se banuvaat Kavadarcani.
Stvarno ne mi e jasno kako ni eden od vas nikogas da ne banirat a sekogas pocinjate prvi.:smir:
Види погоре кој почна прв па ќе правиме муабет. Незнам зошто викаш дека никој од нас не бил баниран, кога нов си на форумот, па и толку си запознаен со случувањата на форумов. Уште од треиот ден кога се регистрирав на форумов бев баниран заради расправија, бев еднаш ако не се лажам и двапати баниран кога се расправав со Аеродромците... така да ќути си. Вие идете на форумов и провоцирате и ве банират. Не сме ние криви што прв пат во животот се конектирате на интернет и не знаете како да се однесувате.
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
ne znam koj se selaci kavadarci e naj golemoto selo vo makedonija strumica pak ke sampion ke videte



ajduci zakon strumica 2005 chempions
Pa sto ima vrska toa KAVADARCI dali e selo ili ne so toa dali Strumica ce bidat ili ne sampioni .
Ce te zamolam nes pred da napises nes razmisli ok :smir: .
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
И шо сакаш за 6 мин Струмица да даде 40 коша а фершпед ниеден за да ги стигнеме ? море глупак тежок...
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Еј админ... преземете нешто ..
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ване Заев колку години е бре педерчино една? 3та година средно е, 17год. е дечкото...
Петре Цветков е 19год. , Караманолев е 21год. (ај Караманолев вака постар е) али да играш со 17годишњаци тешко, башка против Фершпед
Pa vaka ne rekov oti ne ste igrale so 17 godisnjaci nego ste igrale duri 2 minuti a kako za tvoja informacija mozes da procitas i nekoj post pogore nego aj pak ce ti kazam Fersped protiv Strumica igral so 17-18 Godisnjaci 6 minuti protiv vas :smir: :smir: :smir:
И ние им даваме шанса на послабите играчите од клубот да играт на крајот по 5мин. кога имаме добра предност пред некој клуб.
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
И шо сакаш за 6 мин Струмица да даде 40 коша а фершпед ниеден за да ги стигнеме ? море глупак тежок...
Pa ne nego toa e za vase dobro oti ako ne gi pustel decata koj znae so kolku ce ste izgubile :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Pa ne nego toa e za vase dobro oti ako ne gi pustel decata koj znae so kolku ce ste izgubile :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Ти знаеш што е за наше добро а што не е... Мали оди ленги си бе утре нема да можеш да им раскажеш на другарчињата од забавач како си си` го поминал првиот ден на интернет во својот живот.
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
sakam da znam od koga postojat lozarite sakam samo tava da go znam
Pa tocno od koga postojat neznam ali imam gledano klipovi od niv od 1991 god i toa vo Kavadarci i toa zaedno so Ajdici.
a ima i drugi klipovi samo lozari od istata 1991 god koga igrase togasen TIKVES vo fudbal.
Inace ako poznavas nekoj od postarata generacija na ajduci nekoj tetin cicko ako imas ce ti kaze.
I uste ednas ce kazam ne znam od koga tocno postojat lozarite ali ce doznaam ce pitam nekoj od postarite i ce ti kazam za nekoa den :smir: .
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Ти знаеш што е за наше добро а што не е... Мали оди ленги си бе утре нема да можеш да им раскажеш на другарчињата од забавач како си си` го поминал првиот ден на интернет во својот живот.
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: .
Ce prestanete li da me smeete ve molam velat smeenjeto e zdravo ali pak premnogu smeenje ne e na arno .
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
i us nesto imam internet od pred 6 god kako za tvoja informacija i imam se sto ce mi posaka K*r pa za toa ti ic da ne se sekiras za mene nego gledaj si za tebe dali imas ti i dali ovaaa godina ce naberes pogolema kilaza na CUSKI pozzz:smir:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: .
Ce prestanete li da me smeete ve molam velat smeenjeto e zdravo ali pak premnogu smeenje ne e na arno .
Да знаеш само дека будалите се смеат на празно. А ја не гледам ништо смешно во моите постови ниту пак во тие на Ремо и на Лазаров.

На тебе чафките ти се смеат бре ејјј
 

Kajgana Shop

На врв Bottom