Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
ајде нека ни е честито победата ... и да прашам...Дали некој го виде тој Македонец што стоеше позади голот (во прво полувреме на Реал во второ на Бетис) и држеше МАКЕДОНСКО ЗНАМЕ 90 минути... :vozbud:знамето цело време беше над неговата глава..незнам како раце не го заболеа али важно ми го направи кефот... еднаш го имаше и во директен кадар знамето нашее ееееее
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
ајде нека ни е честито победата ... и да прашам...Дали некој го виде тој Македонец што стоеше позади голот (во прво полувреме на Реал во второ на Бетис) и држеше МАКЕДОНСКО ЗНАМЕ 90 минути... :vozbud:знамето цело време беше над неговата глава..незнам како раце не го заболеа али важно ми го направи кефот... еднаш го имаше и во директен кадар знамето нашее ееееее
Да да да го видовме скоро сите....јас два пати:helou:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ако може некој на некој снимки да го фати тој со знамето позади, и да ја исече како слика, алал нека му е на човекот. Ако може некој да среди како слика тоа, нека ја постира овде :) При еден слободен удар на Бетис (прво полувреме) се гледаше и тоа добро, го фати во голем кадар знамето...а го забележував и цела утакмица. При голот на Руд од еден агол може да се види добро знамето, ако може да среди некој нека постира.
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Само со излегов од дома Руд голче му шибнал.Честита победата нека ни е сега и Зенит да ги згазиме..:smir:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Ај нека ни е честито победата... знаев оти ќе биде тешко.
Пс. Не ја гледав утакмицата бидејќи многу ми се спиеше и сакал-нејкал морав да спијам. Го видов голот на Ван Нистелрој во 90мин :vozbud:
Од денес имам нов потпис :helou:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ај честито победа. Само сакам еден искрен одговор? Дали го ценевте Руд кога играше за Манчестер?
Фала.
За Руд да, го ценев кога играше во Манчестер, едноставно мој тип на напаѓач е, олд скул, гол играч.
Значи кога играше во Манчестер го поштував, сеа го обоважам. :)
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
ајде нека ни е честито победата ... и да прашам...Дали некој го виде тој Македонец што стоеше позади голот (во прво полувреме на Реал во второ на Бетис) и држеше МАКЕДОНСКО ЗНАМЕ 90 минути... :vozbud:знамето цело време беше над неговата глава..незнам како раце не го заболеа али важно ми го направи кефот... еднаш го имаше и во директен кадар знамето нашее ееееее
Ајјјјјјј ја па не го видов.
Дај нешо видео/слика кај го има типот.
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
sega so zenit ke ja gledam na antena 3 ke gi davaat direktno so sreka vo sreda ke gi smackame so 0-2 trenerot6 na zenit si dal ostavka:pos2:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
sega so zenit ke ja gledam na antena 3 ke gi davaat direktno so sreka vo sreda ke gi smackame so 0-2 trenerot6 na zenit si dal ostavka:pos2:
оставка?адвокат или како се викаше? и да не дал оставка ке ги плеснеме 0-2 мислам руд и рафаел в. стрелци ако играат :smir:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ЈЕС!!! Си најдов кај ќе гледам Зенит-Реал. На Star Turkey ќе га има, а исто и на Премиере, значи нема да морам да дремем пред PC! :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom