Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Обливн ја фати +5 :lol:

Задоволни? Ја да :). Секоја чест за вториот гол :)))))
Е ја фатив +5 ама на Манчестер Сити паднав.

А ти кој си? :) Ова е тешка случајност или? Оти како што знам, никаде не напишав колку ја ставив, освен ако не си бил во струмица во маракана. :S

Бај д веј, прилично добар натпревар. Можеше и подобро. :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Абе ја сум овој шо уплаќа у кладилница..на касата два.


зезам..абе склероза имаше напишано негде :))))
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
ко ги видоја дресојте на овие хихихахаон си рекоја против патетико играт и зато толку "мотивирани" беа
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
849
Поени од реакции
40
Одличен резултат и одлична победа.7-1 лудница.
Ги наполнија набрзинка и безболно да не ги боли кога ги примаа.Знае РЕАЛ како се прави тоа.Ајде сега следниот пациент кој е?Зенит,ај за нив не мора 7 ама едно 4 доста ќе се.Браво РЕАЛ ѕверови се!!
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
729
Поени од реакции
6
jas vikav deka ke zavrsese 10-1 ama nisto ama pa dobro e i so 7-1 vtoriot gol bese majstoria na van der vard so peta pozdrav do site mojot igrac dade dva gola
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Браво браво... Не го гледав целиот натпревар ама барем последните 20 мин ги догледах :smir: Јаки се... само сега да не га опљаскат со зенит оти со реал се е можно и ка тепат по 5-0, 4-1, 5-2 следниот натпревар кикснуват.
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
олеееееееееее 7-1 нека пукнат душманите :pos2::pos2::pos2::pos2: ај сега Бетис да го згазиме :wink: и топ ќе е a најмило ми е што ,,ел капитано" се враќа во препознатливата форма секоја чест за ВДВ ама според мене Раул беше човекот на мечот учествуваше во речиси секоја акција за головите посебно асистенцијата за првиот гол беше брилијантна
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ауууууу шо е ваа рбота.
Искрено не мислев дека ќе дадеме повеќе од 4 гола ама спортинг не да го прими овие две кола.
Ајде честитки.
 

Jin

Член од
17 февруари 2008
Мислења
419
Поени од реакции
20
Ајде честитки и од мене... ВДВ звер...шо да кажа друго ,вака да продолжиме :wink:
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Игуаин многу се подобрил бе боље е и од Раул,он треба прв тим да игра
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom