Фан Клуб: Реал Мадрид

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Covece site temi se aktivni skoro sekoj den samo nasava tema umre i umira na momenti, da nikoj nejkje nisto da pise. Real fan pejdzot na fb ja rasipa temava da ne se pisuva, sega site se/ste tamu.
zdravo. mi kazaa od fan pejdzot da se logiram i da ti kazam deka tamu bile samo uzi krug. jas polagam vo sreda za da me primat dojdi i ti ke bide zabavno.
pozdrav
#bojkot
 
F

Fl. Perez

Гостин
Site temi na dobrive klubovi.[DOUBLEPOST=1537089364][/DOUBLEPOST]
zdravo. mi kazaa od fan pejdzot da se logiram i da ti kazam deka tamu bile samo uzi krug. jas polagam vo sreda za da me primat dojdi i ti ke bide zabavno.
pozdrav
#bojkot
Sigurno site ste preku 20 God ako ne i preku 22, 23 god, a se jade gomna kako da sme po 15 god. Epa posle ne se cude te zasto maledonija ne napreduva koga vakvi faci se podrzuvaat sto se sprda so tebe. (y)
 
Последно уредено од модератор:

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.898
Некоја масонска група а :pos:
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Site temi na dobrive klubovi.[DOUBLEPOST=1537089364][/DOUBLEPOST]
Sigurno site ste preku 20 God ako ne i preku 22, 23 god, a se jade gomna kako da sme po 15 god. Epa posle ne se cude te zasto maledonija ne napreduva koga vakvi faci se podrzuvaat sto se sprda so tebe. (y)
Sekoj si bara kako da uspee vo zivot ot i ne ne vregaj kako se ponasa me. doj di vo sreda ke polozis i tis
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Kako prvo ne gledam nikade uvreda. Kako vtoro ova e nekoja pretnja?[DOUBLEPOST=1537090632][/DOUBLEPOST]
Da spomnes Makedonski Real Madrid Fan Page od FB na forumov e zabraneto??? :eek: Pa ti mozes koj bilo fan page da spomnes na forum nemora da e Real Madrid.
I kako treto izleziZAevropskaMakedonya
 
F

Fl. Perez

Гостин
Зборување за ВИП групата на фејсбук е строго забрането на форумов. Поздрав.
Da spomnes Makedonski Real Madrid Fan Page od FB na forumov e zabraneto??? :eek: Pa ti mozes koj bilo fan page da spomnes na forum nemora da e Real Madrid.[DOUBLEPOST=1537090762][/DOUBLEPOST]
I kako treto izleziZAevropskaMakedonya
Ti dobar si???:D Inace ne mi odgovori na prasanjeto :)
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Da spomnes Makedonski Real Madrid Fan Page od FB na forumov e zabraneto??? :eek: Pa ti mozes koj bilo fan page da spomnes na forum nemora da e Real Madrid.[DOUBLEPOST=1537090762][/DOUBLEPOST]
Ti dobar si???:D Inace ne mi odgovori na prasanjeto :)
Ja odlice n, na koe prashanje precedatele
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Значи не знам по кој пат апелирам до членовите на ВИП групата на фејсбук тука да не се спомнува истата и пак по старо
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Значи не знам по кој пат апелирам до членовите на ВИП групата на фејсбук тука да не се спомнува истата и пак по старо
Ti kako admin temolam kazi im tamu deka jas gi branam boite na grupata, i da me primit tamu sakam da vlezam dlaboko vo dlabocinite na grupata
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
А во врска со неактивноста на фан клубов на форумов, покрената е иницијатива за доведување на нови членови под 20 години кои тука ќе ја почнат кариерата со надеж за влегување во ВИП групата по некоја година. Со нивното зачленување се очекува и активноста да се зголеми и биде како во старите добри времиња.
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
За апликација во ВИП групата, членарина, приемни исппити, трансакциска сметка, бело и сите други подетални информации, слободно контактирајте ме во приватна порака.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
За заведување малолетници од форумов во квази ФБ фан клубови следи перманентен бан.
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Колку ме курчи Марсело кога се смее во 85 минута при неповолен резултат. Мрш матер ти јебем, пак од по твоја страна примивме гол.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom