Фан Клуб : Овче Поле

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Добар транспарент, а камо навивачи
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
zosto vaka

ne mi e jasno zosto vaka pravi federacijata na makedonija vo kosarkata zosto samo sakaat da ima samo skopski ekipi vo prvite 6 ne mi e jasno ako sakaat taka da pravat neka si napravat skopska liga pa koi se oni ili gledaat deka vo poslednite 2 ili 3 godini nema skopska ekipa sto osvoila sampionat pa zatoa
no toa nema da im uspee na primer sto se samo nema da napravat vardar da bide megu prvite 6 da igra play off no i toa nema da im uspee zosto na gostuvanjeto vo sveti nikole protiv ovce pole gi ocekuva nevidena atmosfera sto nema da se dozvoli da pobedat sega za sega tolku se gledame vo januari pozdrav od

"WILD BOYS OVCARI SVETI NIKOLE"
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
koja od koja podobra mi casa es su casa :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
епа еве готово идеме...чим се иде со воз праиме таму нешто...еве јас ке те ангажирам уште сеа да најдеш...едно 5 жени таман за нас да има...а за другите нема :baeh:
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
"OD MALOTO GRATCE NASEKADE SE SLUSA CISTI MAKEDONCI
NIE SME VO DUSA STOIME GORDO PEEME NA GLAS
NAPRED OVCE POLE IGRAL TI ZA NAS"
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.904
Поени од реакции
8.770
епа еве готово идеме...чим се иде со воз праиме таму нешто...еве јас ке те ангажирам уште сеа да најдеш...едно 5 жени таман за нас да има...а за другите нема :baeh:
kolku si sebicen
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
ne ni e losa navivackata pesna.....

епа еве готово идеме...чим се иде со воз праиме таму нешто...еве јас ке те ангажирам уште сеа да најдеш...едно 5 жени таман за нас да има...а за другите нема :baeh:
za koj drugi be.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom