Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување
G

_Ghost_

Гостин
Да да, многу доверба имав во него уште кога дебитираше во дресот на Баерн па така со тек на време сега ми е еден од поомилените... А и тој на твојот аватар има потенцијал да постане исто како Тони :)
Не го слушај Бобанов, и од Гомез можи аватар да носиш.:D Иначе добредојде.
 
M

Mario Gómez

Гостин
од кај знајш ти за мојо муабет со торпедо?:pos:
Па торпедо ногу те сака и поштува, вика дека "Никола ми е добро другарче, секогаш ми посветува внимание кога му пишам на мсн и ми дава совети како да фатам женска и тоа, углавно идол си му.
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Боби се чуствува запоставено од Торпедо. :pos:
 
M

MrzaRules

Гостин
ако сака торпедо ќе му дадам мсн од боби да се другаруваат :D
 
M

Mario Gómez

Гостин
ехх коа праев ја муабет со торпедо на мсн, ја му ги дадов вашите мсн-на... .!.
 
P

PoisonLady

Гостин
Забегувате бе еј...
А ти Боби нема што да кажуваш кој каков аватар смее или не смее да има!
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Занимлива дебата...само напред :) Не го закачајте Торпедо,ќе си имате сериозни проблеми...
Добредојде за новиот член.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Забегувате бе еј...
А ти Боби нема што да кажуваш кој каков аватар смее или не смее да има!
Па навивачи на Баерн носат аватари на играчи на Баерн и може тренер или од управата. Со исклучоци секако.(Бајтен. Бадштубер, Хомез, Гејлингер) и бивши пропали инвестиции. :P

Како ќе ви е вам да стам аватар од Масимо Одо, Едсон Брафеил или Лендон Донован такозвани лендикејкс.
 
P

PoisonLady

Гостин
Па навивачи на Баерн носат аватари на играчи на Баерн и може тренер или од управата. Со исклучоци секако.(Бајтен. Бадштубер, Хомез, Гејлингер) и бивши пропали инвестиции. :P

Како ќе ви е вам да стам аватар од Масимо Одо, Едсон Брафеил или Лендон Донован такозвани лендикејкс.
Ааааа такво било правилото значи :D
А за Гомез претпоставувам дека му водиш некој лош инает на Никола иако не знам зошто но ок.
И да, на прв фан-собир имаш гратис бокс од мене поради она за Ван Бајтен и она болдираноно :D
 
Член од
30 јули 2011
Мислења
20
Поени од реакции
6
Незнам шо е штосот со торпедо ама нема веза, фала на добриот пречек и ке се читаме се надевам во блиска иднина :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom