Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

Член од
8 септември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Јас сакам да се запишам на финки но ќе имам околу 70 поени дали би ме примиле на некој смер државна или приватна квота
Автоматски споено мислење:

Јас сакам на мрежна безбедност следната година да се запишам гледам оваа примиле со 55 бода дсли следната година со 70 би можел да влезам
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Јас сакам да се запишам на финки но ќе имам околу 70 поени дали би ме примиле на некој смер државна или приватна квота
На Интернет, мрежи безбедност ќе те примат.. Таму влагаат сите и со по 55бода.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Благодарам јас сум се заплашил и се си мислам нема да ме примаат никаде
Со начинов на кој што пишуваш, богами, за плашење е работава.
Извињење ако не си македонец.
 
Член од
22 јануари 2019
Мислења
71
Поени од реакции
56
Некој што го има слушано предметот Интернет програмирање на клиентска страна (JavaScript) да ми каже мислење за предметов и како се одвиваат лаб вежби ??
 
Член од
11 октомври 2018
Мислења
14
Поени од реакции
2
Denes se zapisav i dobiv na mail akaunt na iknow.ukim.mk. Znae nekoj koga ke dobieme akaunti na finki na ecourses
 
Член од
29 март 2019
Мислења
19
Поени од реакции
1
Koga gi davaat indeksite za 1 godina bidejki e potreben za da se izvadi za besplaten bilet za vozenje so gradski avtobusi
 
Член од
10 јануари 2014
Мислења
17
Поени од реакции
4
Некој што го има слушано предметот Интернет програмирање на клиентска страна (JavaScript) да ми каже мислење за предметов и како се одвиваат лаб вежби ??
Mislam deka dava okej voved vo javascript, so toa shto imase samo 1 cas vezbi. Labs se pravat od doma i se polagaa 2 random zadaci (od tie od labs) za da se dobijat poeni
 
Член од
13 јули 2019
Мислења
11
Поени од реакции
4
Здраво, годинава прва година сум на ФИНКИ и некако завршив на КН, со калкулус 1 и 2, дикретна и физика. За физика најдов некој материјал да читнам за одморов, а ако можи некој да ми кажи со шо да почнам за калкулус 1 за да ми биди полесно?
 
Член од
23 април 2014
Мислења
43
Поени од реакции
4
Здраво, некој што ги има слушано предметите Визуелизација, Напреден веб дизајн и Веб базирани системи, ако може да ми каже повеќе инфо околу истите :D
 
Член од
9 ноември 2018
Мислења
43
Поени од реакции
9
zdravo,dali moze samo so poznavanje na html i css da se odi na praksa i vo koja kompanija.Thanks
 
Член од
22 јули 2019
Мислења
14
Поени од реакции
0
Здраво сакам да ве прашам во кој случај се преминува од државна на приватна квота
 

Kajgana Shop

На врв Bottom