Тренирање кошарка

Член од
20 јануари 2015
Мислења
101
Поени од реакции
91
Здраво баскетџии, имам едно прашање кое валда некои знаат да го одговорат.

Прашањето е каде може да се тренира кошарка во Скопје освен некои школи за деца, нешто како некои тимови кои играат во помал ранг на лиги ако се земе во предвид тоа дека конкретно јас имам тренирано веќе неколку години.
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
419
Поени од реакции
84
Здраво баскетџии, имам едно прашање кое валда некои знаат да го одговорат.

Прашањето е каде може да се тренира кошарка во Скопје освен некои школи за деца, нешто како некои тимови кои играат во помал ранг на лиги ако се земе во предвид тоа дека конкретно јас имам тренирано веќе неколку години.

www.feniks2010.mk

mzt, rabotnicki, ....................
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Сакаш групно да тренираш или индивидуално?

Ако е индидивудално имаш миљон видеа на јутуб со вежби и сл...а за групно, не би знаел, но искрено и мене ме интересира ако некој знае.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom