Тренирање кошарка

Член од
20 јануари 2015
Мислења
101
Поени од реакции
91
Здраво баскетџии, имам едно прашање кое валда некои знаат да го одговорат.

Прашањето е каде може да се тренира кошарка во Скопје освен некои школи за деца, нешто како некои тимови кои играат во помал ранг на лиги?
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Карпош Соколи. Еден мој другар играше таму и за пет години заигра во аба лигата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom