Трансексуалност (општо)

Reptilian

веган хејтер
Член од
15 мај 2021
Мислења
128
Поени од реакции
211
Ако стварно ти значи да си најт елф и да те викаме така...ок е...остај биолози тие нема да пишат дека си генетски слон но социолошки може да се идентификуваш различно од гените. Барем така е во мојата книга.
Оф, ме шизна чоече. Не знам што упорно тераш инат кога фактите не се на твоја страна.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.158
Поени од реакции
5.808
Последно уредено:
Член од
7 март 2009
Мислења
1.023
Поени од реакции
669
Трансексуалци,гејови,кобајаги биполарни ликови...Сето тоа спаѓа у категоријата ОТПАД и едино решение е десен клик на Recycle Bin и Delete....Некој преку овие болесни фрикови кои се хормонално пореметени си тера агенда да ги измрда традиционалните безвременски вредности-маж,жена,дечиња и здраво семејство,нешто што е хорор за фриковиве!
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.158
Поени од реакции
5.808
Трансексуалци,гејови,кобајаги биполарни ликови...Сето тоа спаѓа у категоријата ОТПАД и едино решение е десен клик на Recycle Bin и Delete....Некој преку овие болесни фрикови кои се хормонално пореметени си тера агенда да ги измрда традиционалните безвременски вредности-маж,жена,дечиња и здраво семејство,нешто што е хорор за фриковиве!
Ti da ne si homofob? Transfob? Ili se plases od podsvesta da ne se probudat samskarite?
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
6.253
Поени од реакции
3.850
Трансексуалци,гејови,кобајаги биполарни ликови...Сето тоа спаѓа у категоријата ОТПАД и едино решение е десен клик на Recycle Bin и Delete....Некој преку овие болесни фрикови кои се хормонално пореметени си тера агенда да ги измрда традиционалните безвременски вредности-маж,жена,дечиња и здраво семејство,нешто што е хорор за фриковиве!
Se e agenda na Reptiloidite...
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.023
Поени од реакции
669
Ti da ne si homofob? Transfob? Ili se plases od podsvesta da ne se probudat samskarite?
Јас сум прав,здраво-разумски маж со семејство и затоа имам сензор да распознавам ФРИКОВИ и сл.ОТПАД!
 

Reptilian

веган хејтер
Член од
15 мај 2021
Мислења
128
Поени од реакции
211
Se e agenda na Reptiloidite...
Јок бе, не сме ви ние криви за све.
Али не се секирај кога ќе ве освоиме нема вие луѓето да имате време за овие ствари. Сега дека имате премногу слободно време па затоа аздисувате вака по светов. :D
Автоматски споено мислење:

Јас сум прав,здраво-разумски маж со семејство и затоа имам сензор да распознавам ФРИКОВИ и сл.ОТПАД!
Сакаш да кажеш дека мажи без семејство не се здраво-разумски ?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.158
Поени од реакции
5.808
Постои тема на форумов во која те нема? :angel:
Vcera imav time-shift i go vidov ova prasanje. U poveketo me nema. Tuku iznenaden sum od tebe. Ne ocekuvav deka si transy. Ali nejse...
Да, у тие кај шо е баниран и мислењата му се избришани.
Dambi sine, snime si ja profilnata, ke pomisle nekoj deka si stvarno touku opasen.
.... Inace @ПрофаундлиСтупид sine, si imas li ti ograzmicki seks u trans?
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.929
.... Inace @ПрофаундлиСтупид sine, si imas li ti ograzmicki seks u trans?
Nemam govi nikakov jas orgazam, isfrustriran sum mnogu i zatoa pishuvam gluposti na forumot. :(
Verojatno treba samo vreme, da se prosvetlam ko tebe i da go prifatam toa... ti gledam vekje ni toaletna ne trosish?

Tuku da ne ja ukakame i ovaa mnogu bitna tema za komitskoto lobi na forumo.

Odam da guglam koja e himnata na Makedonija.

Lj.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
6.253
Поени од реакции
3.850
Ајде да запееме сите здружно :свиркам:Харе Кришна Харе Рама...Рандом глупост генератор ис он.
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.929
Ајде да запееме сите здружно :свиркам:Харе Кришна Харе Рама...Рандом глупост генератор ис он.
E zaebancii na strana... znaesh deka ima bash vakov New Age Bullshit Generator....


Izvinete za offtopik, ne vi dosagjam vekje u temava.

Lj.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom