Тифозите од Скопје

Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
abe ebacista sve golemi vie.izgleda ti mn si iznerviran od situacijata zs neznaes koj e tatko na od sestra ti deteto i sea mislis od site sestri te se kako sestra ti da se eb.vaat so pola grad sea sestra ti ako se ima ebano so pola skopje i ako neznaes koj i napravil dete toj e tvoj problem ama veruvaj ne se site kako sestra ti
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
hahahahahaha mi go stai sea
JAZIKOT NA JAJCA

abe seljaciste jas tebe ne te mrazam oti si bitolcanec,kavadrcanec ili so i da e...te mrazam poso imas sprotivni mislenja,svakanja,zelbi i sto uste ne od moite...a sea vie sto ne mrazite poso sestrite partal se praat po studentski domovi i po privatni smestai toa e druga rabota....tie sto me znaat mene licno i mojata familija znaat dali sestra mi se ebe i dali e trudna....ama kaj mene u vlez ima mn jaki strumicanki so kafeto ne mi go varat bez sex...a ti :drk: na tv na erotska programa na sitel sto trae 15min
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
znam be za tebe pisuvase vo vesnik eba4iste si najgolemi od site na site sestri te partal mu gi napravi steta so imam brat da imav sestra ke ti ja donesev tebe deka mn jak ebac si :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
pa nemame zaednicki jazik so ova kopacive....kolku i da si dobar so niv pak ke jadat gomna poso od skopje si
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
i so sprotivni mislenje be imam od tebe?ok skoro ic ne pisuvam jas na forumov ama drugite so spotivni mislenja imaat sekoj si naviva za svoj tim so da ne treba site da navivat za mzt?kako ti so si navivas za mzt ziko si naviva za pelister vodza za feni cpb za rabotnicki i sea tie ne mozat da imaat isto mislenje so tebe.ne se ponasaj kako dete ili mozebi si dete 15 god

e zs more da jadat lajna eve jas od pp sum pa neam re4eno eden los zbor za sk.i nikoj nema da reci los zbor za sk ako ti ne pocnis da gi navreduvas drugite gradovi a ne ti sekako vikas i so sakas ovie da vikaat se najubo za tebe i za tvoeto sk
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
aj be prostete mi imam 13 god i ne se palete na mene ako me zaebavate...mentalitetot e takov ako ne jas nekoj drug ke pocne da jade gomna jas poslednava nedela pocnav redovno na forumov a gleam pred toa imalo isto vakvi slucki so pcuenje i takvi stvari....sto znaci nemozeme da praime normalen muabet
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
aj be prostete mi imam 13 god i ne se palete na mene ako me zaebavate...mentalitetot e takov ako ne jas nekoj drug ke pocne da jade gomna jas poslednava nedela pocnav redovno na forumov a gleam pred toa imalo isto vakvi slucki so pcuenje i takvi stvari....sto znaci nemozeme da praime normalen muabet
Лајар:bip:
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
pa kako da pravime be brat normalen muabet koga ti samo navreduvas i pcues kazi neso normalno ke pravime normalen muabet
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
dobroooooooooooo


kaj ke setas vecer!?
se salam eve vetuvam ne vregam vise....moze!?
 
Член од
10 октомври 2008
Мислења
215
Поени од реакции
6
ostaj go ti fenomen se uci da cita ne razbira se poleka ima vreme turi mu :bip:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom